Tentoi të përdhunonte vajzën e tij, flet 44-vjeçari nga Durrësi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

“Më kanë ngritur kurth gruaja dhe vajza”, kështu ka deklaruar në polici 44-vjeçari që u arrestua këtë të hënë, pasi dhunoi bashkëshorten dhe tentoi të abuzonte seksualisht me vajzën e mitur.

Nën efektin e alkoolit, G.C., banues në lagjen nr.15 të Durrësit, ka dhunuar psikologjikisht dhe fizikisht bashkëshorten e tij dhe më pas e ka nxjerrë nga banesa.

I mbetur vetëm me të bijën 14-vjeçare ai ka kryer veprime të turpshme kundrejt saj, derisa ajo ka mundur të kontaktojë të afërmit e saj, kushërinjtë, të cilët kanë parandaluar abuzimin brenda familjes.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin G. C., 44 vjeç, banues në lagjen nr. 15, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, si dhe se ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me vajzën e tij 14 vjeçe”, njoftoi më herët policia./e.t

Të fundit

Ndyshimet që ndodhin në trupin tuaj nëse konsumoni xhenxhefil për një muaj

Xhenxhefili është një nga erëzat më të fuqishme të globit. Atë e gjejmë të freskët, të thatë e në...

Çfarë ndodhi? Zarf i zi në BBV! Ngjarja që tronditi banorët

Një tjetër ngjarje e pazakontë ka tronditur ditën e sotme shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Sara dhe Françeska thuajse kanë përfunduar në një përplasje...

Pse të gjithëve u pëlqejnë thashethemet?

Fundi i dashurisë mes Tottit dhe Ilary Blasi është vetëm shembulli i fundit i mrekullueshëm. Edhe dy njoftime për shtyp (një, padyshim) trumbetuan kudo për...

“Ke rënë brenda ore kafshë”, Silvi-Romeos: S’po bëj lojë, më pëlqen Erjola

Gjatë një bisede në BBV3 Romeo ngacmon Silvin për Erjolën. Ai dhe Julia e pyesin nëse vërtet ka pëlqim për të apo thjesht e...

Trump shënon sërish fitore, nuk ndal sulmet për kundërshtarin e mundshëm Joe Biden

Donald Trump fitoi një sërë garash presidenciale republikane të shtunën, duke iu afruar më shumë faktit i të qënit kandidati i partisë në zgjedhjet...

Lajme të tjera

Web TV