Me fotot e “nxehta”/ Robert Berisha prezanton të dashurën e re (FOTO LAJM)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha ndodhet me pushime në Miami me të dashurën e tij të re. Ndonëse nuk e ka publikuar identitetin e saj, artisti ka ndarë me ndjekësit disa pamje të nxehta nga ‘arratisja’ e ëmbël ku shfaqen krahë njëri-tjetrit.

Romanca e tij vjen pas ndarjes prej më shumë se një viti nga modelja Laureta Maqedonci. Roberti gjithashtu ka qenë i martuar për shumë vite me këngëtaren Nora Istrefi, me të cilën ka edhe një vajzë./E.T

Të fundit

Viti 2024 është për ju! Këto janë shenjat e horoskopit më me fat për vitin që vjen

Energjia që do të rrezatoni nga jashtë në vitin 2024 do të jetë aq intensive dhe e ndritshme sa...

Çfarë po ndodh sot në Shqipëri?

Nga Spartak Ngjela I. Kur e vjetra kërkon të kthehet në pushtet, shoqërisht kjo është një komedi. Sot në Shqipëri janë dy vjetërsira politike: Enver Hoxha dhe...

BE arrin marrëveshjen historike, Inteligjenca Artificiale do të rregullohet me ligj

Shtetet anëtare të Unionit dhe Parlamenti Evropian kanë arritur një marrëveshje paraprake mbi "Aktin e Inteligjencës Artificiale". Kjo është tentativa e parë në botë për...

Ne socialistët ndajmë suksesin, por përgjegjësitë janë individuale

Nga Elisa Spiropali Shqipëria ka ngut. Ngut për të jetuar. Ngut për të ndryshuar e ndërtuar. Ngut për t’u përmirësuar e për t’u bërë vendi...

“Hapi dyert për 400 mijë njerëz”/ BBC: Kukësi qyteti i parë i nominuar për Nobel

Media prestigjoze thotë se qyteti po përdor historinë dhe mikëpritjen për të joshur turistët Qyteti i Kukësit bëri bujë në mbarë botën kur në vitin...

Lajme të tjera

Web TV