Kiara shtatzënë, Luizi e krahason me ish-banorin e BB VIP: Je bërë sa…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli, dy ish-banorët e BBV 2, zbuluan pak javë më parë se së shpejti do të bëhen prindër të një vajze.

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli, dy ish-banorët e BBV 2, zbuluan pak javë më parë se së shpejti do të bëhen prindër të një vajze.

Së fundmi çifti po shijon pushimet së bashku në Alpet e Zvicrës, ndërsa po kalojnë një kohë të mirë me njëri-tjetrin.

E teksa Kiara është disa muajshe shtatzënë, duket qartë barku i saj i rrumbullakosur pasi ajo është shëndoshur.

Së fundmi gjatë një live, këngëtari i dashur për publikun duke qeshur e ka krahasuar bashkëshorten e tij me ish-banorin e “Big Brother Vip”, Ronaldo Sharka.

“Sa Ronaldo je bërë (qesh Luizi). Deksha un për ty, shikoje sa e bukur është, shikoje barkalukun tim. A e dini ca ka këtu?”- tha këngëtari duke bërë shaka./O.S

Të fundit

Ndyshimet që ndodhin në trupin tuaj nëse konsumoni xhenxhefil për një muaj

Xhenxhefili është një nga erëzat më të fuqishme të globit. Atë e gjejmë të freskët, të thatë e në...

Çfarë ndodhi? Zarf i zi në BBV! Ngjarja që tronditi banorët

Një tjetër ngjarje e pazakontë ka tronditur ditën e sotme shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Sara dhe Françeska thuajse kanë përfunduar në një përplasje...

Pse të gjithëve u pëlqejnë thashethemet?

Fundi i dashurisë mes Tottit dhe Ilary Blasi është vetëm shembulli i fundit i mrekullueshëm. Edhe dy njoftime për shtyp (një, padyshim) trumbetuan kudo për...

“Ke rënë brenda ore kafshë”, Silvi-Romeos: S’po bëj lojë, më pëlqen Erjola

Gjatë një bisede në BBV3 Romeo ngacmon Silvin për Erjolën. Ai dhe Julia e pyesin nëse vërtet ka pëlqim për të apo thjesht e...

Trump shënon sërish fitore, nuk ndal sulmet për kundërshtarin e mundshëm Joe Biden

Donald Trump fitoi një sërë garash presidenciale republikane të shtunën, duke iu afruar më shumë faktit i të qënit kandidati i partisë në zgjedhjet...

Lajme të tjera

Web TV