Parashikimi i motit 17 Dhjetor 2023

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sipas Meteoalb, dita e sotme do të jetë e qëndrueshme. Masat ajrore me origjinë polare do të sjellin temperatura të ulëta në territor.

Herë pas here do të shfaqen vranësira të shumta kryesisht në skajin verior si dhe në zonat përgjatë kufirit lindor, megjithatë nuk priten reshje.

Mbrëmja dhe nata do të jenë pothuajse me të njëjtat kushte. Sa i përket temperaturave, vlera minimale do të regjistrohet -5 gradë Celsius dhe maksimale 13 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 50 km/h në drejtim verior duke shkaktuar në det dallgëzim 3 ballë./O.S

Të fundit

Françeska Murati në pritje të fëmijës së dytë, konfirmon lajmin në rrjetet sociale

Françeska Murati i dha sinjalet e para të pritjes së ëmbël vetëm pak ditë më parë, në një bisedë...

Sefa: Është krijuar një koalicion anti-SPAK, ja pse ka frikë Edi Rama

Avokati Indrit Sefa në studion e emisionit “Open” në News24 tha se sot kemi një koalicion anti-SPAK, dhe do e shikoni se pas dy...

Berisha: “Kush prek votën, duhet të lërë kokën”

Gjatë fjalës së mbajtur në tubimin qytetar, kryetari i PD-së Sali Berisha ka ftuar të gjithë shqiptarët që të ngrihen dhe të mos qëndrojnë...

“U bë forca ime”, ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba

Dijonis Biba u shpall mbrëmjen e djeshme fitues i edicionit të parë të “Ferma VIP”. Ai u shpall si më i preferuari i publikut...

Elgit Doda lancon këngën e re por ka një paralajmërim për fansat e tij

Këngëtari i mirënjohur Elgit Doda ka lancuar projektin e tij më të ri muzikor pak momente më herët i cili mban titullin “Ditë e...

Lajme të tjera

Web TV