Vetëvrasja e 41-vjeçares në Durrës, flet pronari i fasonerisë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë në qytetin e Durrësit, ku 41-vjeçarja Bedrie Loka, i dha fund jetës duke pirë fotoksinë.

Shkak për këtë vendim, u bënë kolegët e saj, të cilët e kishin bullizuar duke i hapur një faqe denigruese në rrjetin social Tik Tok.

Mësohet se kolegët e 41-vjeçares kanë qendruar të distancuar, duke thënë se nuk kanë të bëjnë me këtë ngjarje.

Nga ana tjetër, pronari shtetas italian, ka mbajtur të njëjtin qendrim.

Ndërkohë, më herët e ndjera ishte ankuar te pronari, i cili nuk kishte gjetur një zgjidhje.

“Kompania ku punonte 41-vjeçarja prodhon litarë në zonën e Fllakës për tragetët.

Ndërsa, kolegët e saj kanë preferuar të qendrojnë të distancuar, duke thënë që skemi të bëjmë fare me këtë ngjarje. Edhe pronari ka thënë nuk keni pse vini në ambientet e punës, sepse zonja ndërroi jetë në ambientet e shtëpisë. Kështu, ata mohojnë dhe bullizmin 1-vjeçar që i kanë bërë 41-vjeçares.

Në fakt kanë qene familjarët e saj që e kanë ngritur si teori, që ajo i ka dhënë fund jetës lidhur me ketë çeshtje, pasi e kanë shqetësuar shumë

Nuk kishte probleme të tjera si financiare apo të ndonjë lloji tjetër. Ajo ishte nënë e tre djemve dhe një vajze, më i vogli 10-vjeç dhe më i madhi 21-vjeç.

Sa i përket adresës fallse është me një foto të 41-vjeçares dhe kolegët e komentonin. Madje, profili ishte denigrues që nga emri.

Sigurisht dhe vetë kompania që ajo punonte e dinte për këtë rast. Ajo ishte ankuar dhe te pronari, i cili ishte shtetas italian, por nuk kishte marrë asnjë masë sepse nuk e dinte se kush e kishte hapur adresën.

Edhe në polici, ajo kishte thënë se nuk e dinte se kush ishte personi, por bëhej fjalë për kolegët”./e.t

Të fundit

Erërat e forta në SHBA marrin “zvarrë” aeroplanin në pistë

Një aeroplan i kompanisë American Airlines është lëvizur nga erërat e forta, që goditën aeroportin ndërkombëtar Dallas Fort Worht...

Bashkimi Europian jep dritën jeshile, ja çfarë pritet të ndodhë në territorin e Serbisë

Këshilli i Bashkimit Evropian (BE) ka dhënë dritën e gjelbër për nënshkrimin e një marrëveshjeje me Serbinë, e cila do të mundësojë vendosjen e...

“Albania” e Europianit/ FSHF zbulon këngën e Kombëtares kuqezi për “Euro2024”

FSFH ka zbuluar përmes një postimi në rrjetet sociale, këngën ‘himn’ për tifozët, që do të shoqërojë kombëtaren kuqezi në Euro2024. “𝑨𝒍𝒃𝒂𝒏𝒊 𝒐’ 𝑨𝒍𝒃𝒂𝒏𝒊, 𝒆𝒅𝒉𝒆...

Pas humbjes së të shoqes, reagon për herë të parë aktori Agron Llakaj (Video)

Artisti i mirënjohur dhe autori i programit të humorit Al Pazar Agron Llakaj humbi pak ditë më parë shoqen e jetës, bashkëshorten e tij...

Rritet kërkesa për kredi/ Bizneset marrin hua për investimet, kryeson turizmi

Turizmi është kthyer një ndër sektorët që ka marrë më tepër hua në banka .Bizneset kanë shtuar investimet në prag të nisjes së sezonit...

Lajme të tjera

Web TV