‘Të shkul flokët’, Meri për Rozën: Kemi lënë shtëpitë dhe njerëzit jashtë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Debatet mes Merit dhe Roza Latit janë intensive, pasi ato debatojnë çdo moment me njëra-tjetrën. Në një bisedë me Eglën, Meri Shehu tregon se është kapur sërish me Rozën, këtë herë sepse i tha që mjekra e saj duket silikon.

 

 

Sipas saj Roza i është kthyer duke i thënë se “do ia shkulte flokët dhe ekshtejshënat”.

Meri Shehu: I thashë ja kjo mjekra duket si silikon. Kaq dhe ika dhe më tha mua moj kë quan ti…? I thashë moj je në terezi ti? I thashë je mirë ti moj? Po unë të shkul flokët, të shkul ekstejshënat, e di t’i se çfarë të bëj unë? Ua thashë unë iku kjo! Kush është ajo? Të gjithë kemi lënë shtëpitë tona, njerëzit tanë, por jo të na ulë një copë zhargavinë.

Egla: Mos e quaj zhargavinë se është gjynah.

Meri Shehu: Është gjynah, duhet të rritet.

Egla: Në qoftë se ke mundësi ta ndihmosh, ndihmoje, nëse s’ke mundësi shëndet.

Meri Shehu: S’të lë ajo ta ndihmosh, edhe kur i afrohesh me dashuri ajo të… Por unë bëj timen. Mua më vjen inat pse të prishë atë imazhin e bukur të një gjëje të madhe, kaq./kb

Të fundit

I dënuar me mbi 2 vite burg, ndalohet brenda Big Brother Albania konkurrenti

Strukturat e Forcës së Posaçme për Operacionet Speciale dhe Kërkimin bënë ndalimin e shtetasit Liam Osmani, 44 vjeç, teksa...

Stuhitë e dëborës godasin perëndimin e SHBA-ve, rreth 60 mijë njerëz pa energji elektrike

Stuhi të mëdha të borës kanë përfshirë disa pjesë të Kalifornisë dhe Nevadas në perëndim të Shteteve të Bashkuara. Bora ka mbyllur rrugët, qendrat e...

200 anëtarë të rinj i bashkohen PS-së në Njësinë 4, Veliaj: PS është si Luiza Gega

200 anëtarë të rinj i janë bashkuar Partisë Socialiste në Njësinë 4 dhe Drejtuesi Politik për Qarkun e Tiranës, Erion Veliaj, shprehu falënderimet e...

A ndikon pozicioni i gjumit në shëndetin e zemrës?

Dihet tashmë se një gjumë i mirë dhe cilësor ndikon në shëndetin tuaj, veçanërisht atë të zemrës. Studimet kanë treguar se një gjumë i...

Kush janë të burgosurit e tjerë rusë që mund të kenë fatin e Navalnyt?

Kur autoritetet e burgjeve në Arktikun rus njoftuan për vdekjen e papritur të liderit opozitar rus, Aleksei Navalny, më 16 shkurt, ata thanë se...

Lajme të tjera

Web TV