test

3 gabime që ju bëjnë të dukeni të veshura lirë edhe nëse rrobat janë të shtrenjta

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Të gjithë kemi dëshirën të shpenzojmë për veshje dhe jemi më të lumtur kur kemi një veshje të shtrenjtë.

Në fakt, ka disa gabime të cilat mund të jeni duke i bërë që ju bëjnë të dukeni të veshur lirë, pavarësisht se keni shpenzuar shumë.

Logot tepër të dukshme

Shumë logo ju bëjnë të dukeni të veshur lirë. Duhet gjithnjë një lloj moderimi, pa e tepruar. Logot e vogla janë gjithnjë më të shtrenjta!

Asnjëherë mos zgjidhni të vishni rroba me logo nga koka tek këmbët!

Rroba shumë të gjëra

Pavarsisht sesa shpenzoni, nëse rrobat nuk përshtaten me trupin tuaj, vlera e tyre ulet.

Printet e kafshëve

Çdo gjë që është “tepër leopard”, që do të thotë të vishesh kokë e këmbë me print leopardi është e ndaluar.

Nuk ka rëndësi sa kushton, mbetet ‘e lirë’!/E.Ç

Të fundit

Shqipëria e nis me humbje aventurën EURO2024, goli i Bajrami hyn në histori të turneut

Shqipëria e nisi me humbje rrugëtimin e saj në Euro 2024, pasi u mposht me rezultatin 2-1 nga kampionia...

De La Fuente: Jam shumë i lumtur, por të qëndrojmë me këmbë në tokë

Shumë i lumtur u shfaq tekniku i kombëtares spanjolle Luis de la Fuente, pas fitores bindëse 3-0 që skuadra e tij arriti me Kroacinë. “Jam...

Scholz: Propozimi i Putinit për paqe nuk është serioz

“Liderët e G7 nuk e diskutuan fare propozimin e presidentit rus, Vladimir Putin, për paqe në Ukrainë, sepse të gjithë e dinin se propozimi...

Italia përmbys ndeshjen, realizon Barella ndaj kuqezinjve

Shqipëria 1-2 Italia Pritjes i erdhi fundi, Shqipëria rikthehet të luajë në Europian pas 8 vitesh mungesë. Kuqezinjtë do të sfidojnë Italinë në Dortmund, në...

Gol kuqezinjtë, Shqipëria ndëshkon Italinë në sekondat e para

Shqipëria 1-0 Italia Pritjes i erdhi fundi, Shqipëria rikthehet të luajë në Europian pas 8 vitesh mungesë. Kuqezinjtë do të sfidojnë Italinë në Dortmund, në...

Lajme të tjera

Web TV