test

Bashkia vijon investimet, rehabiliton shtresat e asfaltit në 5 rrugë të kryeqytetit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Bashkia e Tiranës ka vijuar punën edhe këtë fundjavë për rehabilitimin e shtresave të asfaltit në disa lagje të kryeqytetit. Gjatë javës u punua në këto segmente: Rruga “Ali Asllani”, Rruga “Jusuf Vrioni”, Rruga “Karl Gega”, Rruga “Enriko Telini”, Rruga “Ali Kolonja”, etj.
Punëtorët së bashku me makineritë janë duke punuar intensivisht për rehabilitimin e disa rrugëve të rëndësishme dhe të rrugicave përreth duke transformuar në këtë mënyrë jetesën e banorëve të këtyre zonave./e.t

  • foto galeri
  • foto galeri

Të fundit

Don Omar jep lajmin tronditës: Jam prekur nga kanceri

Ylli i muzikës reggaeton, Don Omar, ka zbuluar se është diagnostikuar me kancer . Këngëtari 46-vjeçar dha lajmin tronditës përmes...

Sezoni turistik/ Balluku jep lajmin: Hapet Tuneli i Llogarasë

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjetikës, Belinda Balluku mëngjesin e sotëm ka dhënë lajmin se në datën 5 Korrik do të hapet Tuneli i Llogarasë. Punimet...

Kërkesa e fundit për liri/ Berisha kërkon në gjykatë ndryshimin e masës së sigurisë

Mbahet këtë të martë në Apelin e GJKKO-së seanca për Sali Berishën, i cili kërkon që t’i hiqet masa e arrestit shtëpiak dhe të...

Ecni apo flisni në gjumë? Ja pse ndodh

Problemi me ecjen në gjumë dhe të folurit në gjumë mund të jetë mjaft serioz, ndaj mjekët paralajmërojnë se ndonjëherë duhet të konsultoheni me...

Mbappe shmang operacionin në hundë, francezi do të vendosë maskë në ndeshjet e mbetura

Franca fitoi minimalisht përballë Austrisë në ndeshjen e parë të Euro2024, por pas ndeshjes vëmendja më e madhe ishte tek Kylian Mbappe. Kapiteni i...

Lajme të tjera

Web TV