Dy shenja të horoskopit që duhet të përgatiten për një “luftë” sot

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sot, pak para largimit nga Bricjap, Hëna do të bëjë një lidhje me Marsi, ndaj është e logjikshme që ritmet të rriten, si dhe shpejtësia jonë, ndërsa ne do të jemi mjaft aktivë dhe të padurueshëm dhe nuk do të gjejmë qetësi. Përveç kësaj, do të dalin neveri, ankesa, ankesa dhe inat.

Ata që sot do të kenë shpërthime të forta dhe ose do të kthehen kundër të drejtëve dhe të padrejtëve ose do të gjenden të akuzuar, pa faj dhe do të acarohen janë Gaforret dhe Peshoret , të cilët preken në marrëdhëniet e tyre, shoqërinë, dashurinë, bashkëpunimin dhe familjen, ku është e arsyeshme të kanë grindje dhe debate, pasi lidhja Hënë-Mars godet respektivisht në shtëpinë e tyre të 7-të dhe të 4-të .

Nga ana tjetër, sigurisht që gjithçka do të jetë e hapur dhe asgjë nuk do të fshihet, ndaj është më e lehtë t’i zgjidhni ato, nëse ekziston vullneti i mirë dhe mbizotëron qetësia dhe disponimi për të kapërcyer çështjet./O.S

Të fundit

Pas humbjes së të shoqes, reagon për herë të parë aktori Agron Llakaj (Video)

Artisti i mirënjohur dhe autori i programit të humorit Al Pazar Agron Llakaj humbi pak ditë më parë shoqen...

Rritet kërkesa për kredi/ Bizneset marrin hua për investimet, kryeson turizmi

Turizmi është kthyer një ndër sektorët që ka marrë më tepër hua në banka .Bizneset kanë shtuar investimet në prag të nisjes së sezonit...

Në momentin e papërshtatshëm, deputeti i Rithemelimit bën kërkesën e pazakontë

Deputeti i Rithemelimit, Tomorr Alizoti ka marrë fjalën në Kuvend ku nuk i kurseu as emocionet dhe përjetimet personale teksa foli për çështjen e...

“Çdo ndërtesë do ketë kod unik”/ Balla: Do jemi vendi i parë në Ballkan…

Ministri i Brendshëm Taulant Balla, në fjalën e tij në parlament, deklaroi se Ministria e Brendshme po punon për të pasur regjistër adresash në...

Çfarë po ndodh? FNSH dhe ‘Shqiponjat’ kontrolle ‘blic’ në Fushë-Krujë

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Shqiponjat kanë nisur disa kontrolle 'blic' në Nikël të Fushë Krujës. Mësohet se kontrollet po bëhen në disa prej...

Lajme të tjera

Web TV