Shpërthimi që u mori jetën babë e bir/ Vinçi që po ngrinte bombula oksigjeni hasi…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këto pamje vijnë nga shpërthimi i fortë që ndodhi në Lushnjë, ku humbën jetën babë e bir.

Burime bëjnë me dije se vinçi ka qenë duke ngritur bombulat me oksigjen që po përdoreshin për saldim.

Shpërthimi që u mori jetën babë e bir në Lushnjë,

Në foto duket një bombul e varur në vinxhir. Dyshohet se vinçi po i mbante bombulat, ku në një moment ka rënë një nga bombulat dhe në kontakt me tokën ka shpërthyer.

Mesohet se kamioni ka qenë i pajisur me vinç dhe ka hasur në telat e korrentit. Për pasojë ka shpërthyer bombola e oksigjenit.

Gjithashtu në vendngjarje ndodhen edhe autoritete nga Prokuroria./e.t

Të fundit

Eventi madhështor sportiv “Tiranathlon”, ja si devijon qarkullimi i mjeteve këtë të dielë

Pas tre eventeve të mëparshme shumë të suksesshme, ‘Tiranathlon’ është rikthyer për të katërtin vit radhazi. Ky event i...

Moti i keq, rrëzohet fasada e pallatit në Tiranë, qytetarët shpëtojnë për mrekulli

Fasada e një pallati në Tiranë është dëmtuar si pasojë e motit të keq që përfshiu vendin pasditen e sotme. Mësohet se disa pllaka janë...

Çfarë ndodhi? Paditet ish-presidenti i njohur, dyshohet se…

Prokurorët në Kolumbi ngritën sot formalisht akuzat ndaj ish-presidentit te djathtë Alvaro Uribe për rryshfet ndaj dëshmitarëve dhe mashtrim financiar, në gjyqin e parë...

Plas debati i ashpër mes Robertit dhe Albanos: Do t’a zbulosh sa burrë jam?

Robert Aliaj, pas hyrjes së tij në fermë ka krijuar debate me fermerët, një prej të cilëve është edhe Albano Bogdo. “Përplasjet” e tyre kanë...

Votoi rezolutën e Srebrenicës, Vuçiç reagon ashpër: Maqedonia e Veriut më goditi fort

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç tha se e kishte të vështirë të duronte faktin që Maqedonia votoi për rezolutën e Kombeve të Bashkuara për shpalljen...

Lajme të tjera

Web TV