test

Sara përlotet, Bardhi: Je nëna e fëmijëve të mi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dita e djeshme për Sarën nuk ka qenë fort një ditë e mirë pas diskutimeve që ajo pati me Franceskën.

Teksa qëndron me Bardhin, Sara duket mjaft e prekur sa është përlotur në krahët e tij.

Ky i fundit për ta bërë që të ndjehet më mirë i bën një deklaratë të fortë ku thotë se: “Je nëna e fëmijëve të mi./O.S

Të fundit

Begaj niset drejt Gjermanisë, zbardhet agjenda e vizitës 2-ditore

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, niset sot në një vizitë zyrtare dyditore në Republikën Federale të Gjermanisë...

Peshkaqenët po bëjnë ‘kërdinë’, autoritetet marrin vendimin urgjent për tre plazhe

Për të dytën ditë radhazi, rojet e plazhit urdhëruan notarët të dilnin nga uji në plazhin Melenara në bregun lindor të ishullit pasi një...

Studimi: Vetmia dëmton shëndetin po aq sa konsumimi i 15 cigareve në ditë

Me siguri ju jeni ndjerë të vetmuar në një moment të jetës tuaj. Edhe pse e dini se keni miq dhe njerëz që kujdesen...

Publikimi i tezave të Matematikës, reagon menjëherë ministria e Arsimit

Ministria e Arsimit dhe Sportit siguron të gjithë maturantët dhe opinionin publik se procesi i provimit të Maturës Shtetërore në Matematikë po kryhet brenda...

Media australiane ‘ELLE’: Shqipëria, perlë e turizmit evropian në zhvillim

Shqipëria mund të njihet më së shumti si vendlindja e Dua Lipës , por ky destinacion ofron shumë më tepër shkruhet në një artikull të...

Lajme të tjera

Web TV