Spitali “Koço Gliozheni”, Rama ndan pamjet: Është rritur cilësia e shërbimit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kryeministri Edi Rama ka ndarë pamje nga Spitali “Koço Gliozheni”. Rama shkruan se ku spital është pajisur me aparatura bashkëkohore e infrastrukturë moderne.

Kreu i qeverisë shkruan se është rritur akoma më shumë cilësia e shërbimit në këtë spital.

“Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik “Koço Gliozheni”, falë investimit të qeverisë është pajisur me aparatura të reja bashkëkohore, por dhe me infrastrukturë të re në ambiente, duke rritur akoma më shumë cilësinë e shërbimeve për nënat dhe të porsalindurit”, shkruan Rama./O.S

 

Të fundit

“Meta me parti inekzistente…”, Fevziu e thotë troç: Ja kush i fiton zgjedhjet në 2025

Blendi Fevziu, i ftuar në një emision televiziv, tha se gjasat janë që zgjedhjet e vitit 2025 t'i fitojë...

Çfarë ndodh kur mizat prekin ushqimin,çfarë problemesh shëndetësore rrezikojmë

Deri më tani kemi menduar se mizat që prekin ushqimin nuk janë të dëmshme por vetëm bezdisëse. Por studimet, të cilave i referohet AgroËeb.org konfirmojnë...

Në lidhje me ish-konkurrenten e ‘Përputhen’? Besi zbulon të vërtetën e fotos virale

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka reaguar rreth lajmeve se ai ka nisur një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”,...

Ekspertët bëjnë paralajmërimin e frikshëm: Evropa po “kërcënohet” nga një verë e nxehtë

Evropa po përgatitet për një tjetër verë të nxehtë, pasi në Gjermani dhe vendet nordike priten temperatura jashtëzakonisht të larta javën e ardhshme. Qytetet...

Varravingo “xhaxhi”, varravingo..

Nga Artur Ajazi Nuk bëhet opozita duke uluritur, duke trembur turistët që kalojnë mes Tiranës, nuk bëhet opozita duke mbrojtur betonin e korrupsionit që nuk...

Lajme të tjera

Web TV