Shuma marramendëse që Taylor ka refuzuar për të performuar në Emiratet e Bashkuara

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

French Montana ka zbuluar se Taylor Swift ka refuzuar një ofertë me vlerë 9 milionë dollarë për të performuar në një festë private në Emiratet e Bashkuara.

Muajin e shkuar, reperi publikoi disa foto nga mesazhet me dikë që i ofroi 1 milion dollarë për të performuar dhe një tjetër personi, emrin e të cilit ai e censuroi, të cilit i kishte ofruar 9 milionë për të performuar në dhjetor, në të njëjtin event me French Montana.

“Ata ofruan 9 milionë për Taylor dhe 1 milion për mua. Diku në Emirate do duhej të performonim”, u shpreh reperi i njohur, duke zbuluar se këngëtarja, së cilës i fshiu emrin ishte pikërisht Swift.

Aktualisht është e panjohur arsyeja pse Swift ka refuzuar këtë ofertë, por paratë dukshëm nuk janë më një problem për Taylor, e cila gjatë këtij muaji u cilësua si miliardere dhe statusin do ta mbajë zyrtarisht, prej fitimet të jashtëzakonshme që mori nga turi i saj muzikor “Eras”./E.Ç

Të fundit

Alarmi i NATO-s: Evropa ka vetëm 5% të mbrojtjes kundërajrore të nevojshme në rast lufte

NATO ka vetëm 5 për qind kapacitet të nevojshme për të mbrojtur frontin lindor në Evropë nëse ndodh një...

Çupi ngre alarmin: Përfshirja e strukturave shtetërorë në krim, e rrezikshme

Çupi u ndal te rasti ku dy punonjës të AMP Durrës dhe një gazetar shantazhonin zyrtarët e lartë të policisë, ai tha se shtrembërimi...

Erërat e forta në SHBA marrin “zvarrë” aeroplanin në pistë

Një aeroplan i kompanisë American Airlines është lëvizur nga erërat e forta, që goditën aeroportin ndërkombëtar Dallas Fort Worht ne Teksas. Bëhet fjalë për një...

Bashkimi Europian jep dritën jeshile, ja çfarë pritet të ndodhë në territorin e Serbisë

Këshilli i Bashkimit Evropian (BE) ka dhënë dritën e gjelbër për nënshkrimin e një marrëveshjeje me Serbinë, e cila do të mundësojë vendosjen e...

“Albania” e Europianit/ FSHF zbulon këngën e Kombëtares kuqezi për “Euro2024”

FSFH ka zbuluar përmes një postimi në rrjetet sociale, këngën ‘himn’ për tifozët, që do të shoqërojë kombëtaren kuqezi në Euro2024. “𝑨𝒍𝒃𝒂𝒏𝒊 𝒐’ 𝑨𝒍𝒃𝒂𝒏𝒊, 𝒆𝒅𝒉𝒆...

Lajme të tjera

Web TV