Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

“Karton Jeshil + Asistencë Rrugore”/ Shëtit botën pa shqetësime me SIGAL UNIQA

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Vera është stina e pushimeve, udhëtimeve dhe zbulimit të destinacioneve të reja.

Falë lehtësisë së lëvizjes brenda zonës Schengen ka bërë që vit pas viti numri i shqiptarëve që zgjedhin të pushojnë jashtë Shqipërisë të jetë gjithmonë e në rritje. Madje edhe i atyre që zgjedhin të udhëtojnë me makinën e tyre.

Të gjithë e dimë se, çdo automjet me targa shqiptare, e ka të detyrueshëm pajisjes me Sigurimin “Karton Jeshil” sa herë që del jashtë Republikës së Shqipërisë, përjashtuar Kosovën.

Përse të zgjedhim “Kartonin Jeshil” nga SIGAL UNIQA?

–   SIGAL UNIQA ofron komoditetin e blerjes online, në çdo moment, kudo ndodheni. Mjafton të keni internet në celularin tuaj.

–   SIGAL UNIQA është e vetmja kompani që ofron falas asistencën juridike kur klientët e saj qe janë përfitues në një aksident.

–   SIGAL UNIQA ofron edhe mundësinë që, bahkë me “Kartonin Jeshil” të keni gjatë udhëtimeve tuaja edhe shërbimin e Asistencës Rrugore “SIGAL UNIQA AutoSOS”, e vetmja e këtij lloji në Shqipëri.

“SIGAL UNIQA AutoSOS” me mbulim rajonin dhe Evropën mundëson:

 • Qendër kontakti 24 orë të ditës në 7 ditë të javës
 • Riparim në vend i automjetit
 • Shërbim Karroatreci
 • Zëvendësim i automjetit në rast aksidenti
 • Parkim
 • Akomodimi në hotel
 • Riatdhesim me tren / avion ose udhëtim drejt destinacionit tuaj
 • Shërbim Taxi

Blini ONLINE tani paketën më të mirë në treg, direkt nga celulari juaj, dhe mos e vrisni mendjen për të papriturat që mund të hasni në rrugët e rajonit apo Europës.

“Karton Jeshil + AutoSOS”

https://sales.sigal.com.al/OnLineInsurancePolicy/SelfService/KJ/KartonJeshilOnLine.aspx

Përse SIGAL UNIQA?

SIGAL UNIQA është jo vetëm kompania lider në Shqipëri por edhe promotore e risive dhe inovacioneve duke ofruar tashmë mbi 50 produkte sigurimi.

Lexo edhe :  Berisha flet mes molotovit: 1 mln shqiptarë të larguar në 11 vjet, plaga më e madhe

SIGAL UNIQA ka 25 vite që operon në tregun e sigurimeve dhe ndër pikat më të forta të saj, mund të citojmë:

 • Pjesë e “UNIQA Insurance Group”
 • Rreth 1.5 milionë klientë në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut
 • Mbi 1 milionë Kontrata sigurimi
 • Mbi 500 milionë dëme të paguara në 25 vjet

Vlerësim me “A” nga “Standard & Poors”

 • Risigurim i portofolit me risiguruesit më të mëdhenj në botë si: “AIG”, “LLOYDS”, “SWISS RE”, “MUNICH RE”, “HANNOVER RE”, “ZURICH RE”, “UNIQA RE” Etj”.

SIGAL UNIQA Group Austria, udhëtojmë më mirë së bashku

Web: www.sigal.com.al

E-mail: info@uniqa.al

Whatsapp: 068 60 62 829

 

 

Të fundit

Misteri/ Atentatori shënjestronte Trump, snajperistët e shërbimeve sekrete …

Atentatori i Donald Trump në Pensilvani është identifikuar si Thomas Matthew Crooks. Ai u ekzekutua pasi qëlloi ndaj Trump, i...

Veliaj me të rinjtë socialistë: PS e vetmja forcë që mbështet rininë

Këtë fundjavë, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ishte i ftuar në “Futu në lojë”, një garë debati mes të rinjve socialistë, që...

Skandali tek Onkologjiku/ Ҫështja e mjekëve kalon në SPAK

Dosja e spitalit “Onkologjik”, e finalizuar me shumë bujë nga prokuroria e Tiranës, është transferuar për hetime të mëtejshme në Prokurorinë e Posaçme SPAK. Vendimi...

Shpejtësi dhe përdorim telefoni në timon, Rrugorja e Tiranës arreston 13 persona

Policia Rrugore e Tiranës, ka arrestuar 13 persona gjatë javës që lamë pas. Gjithashtu, janë vendosur më shumë se 13 mijë masa administrative, ndërsa...

Atentati ndaj Trump, si i shpëtoi atentatori vëzhgimit të forcave të sigurisë/ Dëshmitë

Si mund të ndodhte kjo? Pas atentatit ndaj ish-presidentit amerikan Donald Trump, autoritetet amerikane të sigurisë janë përballur me pyetje të dhimbshme. Pse Shërbimi Sekret...

Lajme të tjera

Web TV