Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

“Rilindja Scott”, urdhër arresti për 334 persona në Itali

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Karabinierët e Ros dhe Komandës provincial të Vibo Valentia ndërmarrë një operacion të madh nga i cili kanë dalë urdhër arresti për 334 persona.

Operiacioni i emëruar “Rilindja-Scott” arriti që të godiste të gjitha organizatat e Ndrangheta-s që ishin në veprim në zonën e Vibonese, të cilat i përkisnin klanit të Mancuso Di Limbadi.

Të dyshuar për lidhje me këtë klan janë rreth 416 persona, mbi të cilët rëndojnë akuza për organizatë mafioze, vrasje, vjedhje e shumë aktivitete të tjera jashtëligjore.

Shumë persona në pozita të larta përfshirë politikanë, zyrtarë shteti, llogaritarë e avokatë janë pjesë e personave të arrestuar nga operacioni që u zhvillua në mëngjes. Midis të arrestuarve janë edhe avokati e ish-deputeti i Forza Italia, Giancarlo Pitelli.

Nga ky operacion u bënë edhe sekuestrime të pasurive, që shkojnë diku te 15 milionë euro.

Finalizimi i këtij operacioni erdhi si rezultat i hetimeve që zhvillohen prej vitesh në Kalabri e rajone të tjera sin Veneto, Lombardi, Linguria,Toscana, Lazio, Sicilia, Puglia, Campania, Piemonte dhe Basilicata.

Nga ky operacion janë bërë arrestime edhe në vende të tjera të Europës si Gjermania, Bullgaria e Zvicra, të cilët kanë bashkëpunuar me utoritetin gjyqësor të Catanzaros.

Në këtë operacion janë përfshirë 2.500 karabinierë nga Ros komandat provincialeqë punojnë në të gjithë territorin e Italisë, nga njësia GIS, Regjimenti i Parashutistëve, Skuadra e Helikopterëve, mjete ajrore.

Nga ky operacion janë dokumentuar takime të Ndrangheta-s, duke patur si qëllim promovimin dhe dhënien e detyrave për bashkëpunëtorë të rëndësishëm./Përgatit: Fjala.al/

 

Të fundit

Tv, SPAK apo Sude?

Nga Frrok Çupi Të them të drejtën e mbaj mend se ndodhi,  po s’ e di si m’u fshi prapë....

Shtatë plazhet më magjepsëse në Shqipëri

Nëse po kërkoni të gjeni paqe në një destinacion bregdetar, mos kërkoni më larg se Shqipëria – vendi më i nxehtë i pushimeve të...

Dështon sërish protesta e PD-së, vetëm 30 protestues me çadra “Lironi Berishën”

Protesta e opozitës përpara Bashkisë së Tiranës për lirimin e Berishës këtë të enjte ka pasur pjesëmarrjen më të ulët ndonjëherë. Pamjet e marra nga...

Ligji i luftës me Greqinë/ Shehi: “Do me shku mirë me komshiun, ngrije pak gardhin”

Dashamir Shehi nga foltorja e Kuvendit teksa përshëndeti nismën për heqjen e ligjit të luftës me Greqinë, theksoi se shqiptarëve nuk iu duhet patriotizmi...

Rritja e numrit të udhëtarëve në Rinas: Leje 3 ditë para për të ulur charter-in

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se ka një rritje të numrit të turistëve në Shqipëri. Gjatë takimit me kryebashkiakët, ai ka theksuar se për të...

Lajme të tjera

Web TV