Pronari i restorantit akuzohet se ka abuzuar seksualisht me vajzën e mikut

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Policia e Lezhës ka vënë në pranga një 60-vjeçar pronar i një restoranti. Akuza nuk është as për vjedhje dritash e as për fshehje taksash.

Pronari i lokalit i quajtur Vasel Nilaj është arrestuar për kryerjen e marrëdhënies seksuale me një vajzë të mitur me inicialet A.N. Vajza në fakt është vajza e mikur të tij.

Ja si ka ndodhur ngjarja

Ditën kur pronari i lokalit ka abuzuar me vajzën, kishte ftuar familjen e kësaj të fundit në banesën e tij, duke i dhënë një darkë. Pasi kanë përfunduar darkën, vajza e mitur së bashku me nënën dhe babain e saj, kanë shkuar të flenë në dhomën e gjumit në shtëpinë e Vasel Nilaj.

Por teksa prindërit i kishte zënë gjumi, Vasel Nilaj, ka shkuar në dhumën e gjumit, ka çuar vajzën e mitur nga gjumi, duke e ftuar në kuzhinë për të shikuar një film. Pikërisht pasi kanë shkuar të dy në kuzhinë, Nilaj ka filluar ta prekë në vende intime dhe ti heqë bluzën,e më pas ta puthë në buzë. Kjo skenë është parë dhe nga babai i vajzës, ku i ka thënë, Vaselit, “…mos ma prek vajzën..”.

Të nesërmen në mëngjes rreth orës 07:30 minuta vajza ka dalë nga banesa e Vaselit dhe ka shkuar tek banesa e saj në fshatin G. dhe më pas ka shkuar në shkollë, duke e shoqëruar me makinë i arrestuari Vasel Nilaj.

Një ditë më vonë pronari i lokalit kishte ndaluar automjetin e tij fuoristradë tip Mercedez-Benz me targe AA 300 JE dhe ishte kapur në telat e rrethimit të shkollës 9-vjeçare të fshatit Kolsh.

Pronari po bisendote me një nxënëse duke i thënë fjalët, “…hajde zemër, hajde shpirt etj…”.

Lexo edhe :  “Më ka humbur burri”, 22-vjeçarja shkon e alarmuar në Polici

Nga punonjësit e policisë është marrë kontakt me personin konkret duke e pyetur për arsyen e qëndrimit tek shkolla. Në momentet e para ai është identifikuar si Vasel Nilaj, duke pohuar se vajzën e ka mbesë, në atë shkollë dhe më pas është marrë, kontakt me drejtorin e shkollës dhe mesuesin kujdestar, të cilët kanë deklaruar se Vaseli nuk ka lidhje me nxënësen.

Gjithashtu në funksion të hetimit janë pyetur edhe drejtori i shkollës dhe mësuesi kujdestar, të cilit japin të dhëna të njëjta me deklarimet e nxënëseve të mitura. Nga dyshimet e policisë gjyqësore duke qenë se nuk është adiminstruar akti i ekspertimit mjeko-ligjor dyshohet se Vasel Nilaj, ka kryer mardhenie seksuale me të miturn A.N. Gjatë shoqërimit në komisariat, Vasel Nilaj, i është bërë testi i alkoolit, me aparatin “dragges” nga ku ka rezultuar se Vasel Nilaj, ka konsumuar alkool në masën 0.88 mlg/l në testin e parë dhe në masën 0.93 në testin e dytë. /Fjala.al

Të fundit

VIDEO/ Spektakël dhe magji në 35 minuta, Lautaro Martinez “fundos” Salernitanan

Lautaro Martinez bën “poker” në transfertën e Salernitanës dhe i jep tri pikët dhe kreun e Serie A skuadrës...

Çantat vjeshtë-dimër 2023, koha për të qenë të guximshme

Tendencat e çantave të kësaj vjeshte janë më pak të çuditshme, por ka gjasa që të shihen në rrugët e qyteteve më në zë...

Me foton nga fëmijëria, ja si e uroi Getinjo vëllain e tij Mozzik për ditëlindje

Reperi i njohur, Mozzik, festoi një ditë më parë ditëlindjen. Ai bëri 28 vjeç dhe këtë e tregoi vetë reperi përmes një postimi në...

“Njerëzit po vdesin kot”, Elon Musk krahason luftën në Ukrainë me Luftën e Parë Botërore

Elon Musk e ka krahasuar luftën e Rusisë në Ukrainë me Luftën e Parë Botërore, teksa thotë se “kaq shumë njerëz vdesin kot”. Miliarderi i kompanive Tesla and X,...

40 mijë banesa bosh në Tiranë, taksa nuk i “vret” pronarët

Në emisionin Money në Euronews Albania u shqyrtua rritja e çmimit të referencës për banesat, e cila do të çojë më pas dhe në...

Lajme të tjera

Web TV