Horoskopi, 13 shkurt 2020/ Ja çfarë parashikojnë sot yjet për ju

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dashi

Mundohuni që të shmangni debatet! Në dashuri do të përjetoni pasion të madh dhe momente të paharrueshme. Ndërkohë do të kërkoni edhe siguri te partneri/ja. Ndërsa në punë, shmangni zgjedhjet e guximshme.

Demi

Kjo e enjte do të jetë mjaft e favorshme sa i takon dashurisë, ku mund të jetoni një pasion të rrëmbyer. Do të ketë rikuperim qetësie. Ndërsa në punë besojini instinktit dhe do të mbyllni çështje me leverdi.

Binjakët

Nëse në dashuri mendoni se ka diçka për të sqaruar më mirë bëjeni tani, pasi do e keni më të lehtë. Edhe në punë gjërat do të ecin më mirë dhe situatat që dukeshin të vështira do të zgjidhen.

Gaforrja

Do të ishte mirë që të shmangnit situatat stresuese në sferën sentimentale, për shkak se mund të provokoni probleme të cilat do të zgjasin shumë gjatë. Në punë, me gjasë do ju duhet të përvishni mëngët për përballimi e situatës.

Luani

E enjtja do të jetë mjaft pozitive në dashuri, ku do të ketë rikuperim të ndjeshëm. Një miqësi mund të kthehet në diçka më shumë. Tregohuni të kujdesshëm sa i takon financave.

Virgjëresha

Ju pret një periudhë pozitive në dashuri, ku nuk do të mungojnë emocionet dhe romanticizmi. Në punë, ka shumë mundësi që të zgjidhni disa probleme të mbartura në kohë.

Peshorja

Kjo nuk është një periudhë e mirë për dashurinë. Mund të ketë probleme dhe tensione. Në punë duhet të sqaroni disa gjëra. Ndoshta duhet më shumë përkushtim, apo duhet të detajoni më mirë një projekt.

Akrepi

Historitë e reja të dashurisë mund të përballen me vështirësi, ndërsa ato më të konsoliduara, do të shfaqin dashurinë. Në punë mund të ketë ndryshime, edhe pse mund të mos i doni.

Lexo edhe :  Tragjedia/ Gërdeci hije që nuk ndahet, Shkëlzen Berisha pyetet në SPAK

Shigjetari

Kjo periudhë është mjaft e ngarkuar me emocione, ku diçka mund të lind papritur. Shumë gjëra do të varen nga ju, sidomos ato që i kërkoni vërtetë. Në punë do të ketë pak tension.

Bricjapi

Dita do të jetë nën ritmin e duhur dhe e mbushur me nervozizëm në dashuri për shkak të ndikimit të kundërt të Hënës dhe Venusit. Mund të përjetoni emocione të vogla pozitive, ndoshta një telefonatë që do ju mbushë zemrën. Ndërsa në punë, ka një vështirësi që duhet kaluar, ndaj duhet durim.

Ujori

Ju pret një ditë pozitive në dashuri, ku Hëna do të ketë ndikim mjaft të favorshëm, shkruan noa.al. Ndërsa në punë kush dëshiron ndryshim, do e realizojë, veç kujdes me çështjet financiare.

Peshqit

Dashuria do të kthehet protagoniste e ditës, pas një periudhe të errët që keni kaluar në fushën e ndjenjave. Mundohuni që të mos e lini punën pas dore, pasi mund të ketë probleme në sferën financiare.


Të fundit

Manchester City mposht Arsenalin dhe kalon në raundin tjetër të FA Cup

Goli i Nathan Ake vendosi sfidën Manchester City-Arsenal. Dueli i raundit të 1/16-ve në FA Cup, u mbyll 1-0...

Besnikë dhe të qëndrueshëm, me këto shenja do të keni një marrëdhënie perfekte

Personat që i përkasin shenjave të mëposhtme njihen si të qëndrueshëm dhe besnikë. Demi Askush nuk e vlerëson partnerin e tij më shumë se sa një...

Largimi i shqiptarëve, eksperti i punësimit tregon ‘çelësin’: Frenimi i emigracionit..

Në kushtet e largimit të fuqisë punëtore nga vendi, eksperti për çështjet e punësimit Erald Pashai, sugjeron rritjen e pagës mesatare në 850 euro...

Rrëfehet ish-e dashura e McGonigal: I gjeta në shtëpi çantë me para më tha se…

Charles McGonigal kishte një lidhje jashtë martesore, pa e ditur se ky raport do i kushtonte shumë! Duket se qenë Allison Guerriero, e dashura e...

Peleshi për VOA: Nuk ka siguri kibernetike 100%, kërkon kombinim të shumë faktorëve

Ministri i Mbrotjes Niko Peleshi thotë se lufta në Ukrainë ka rritur dyfish shqetësimin në Ballkan dhe se ky rajon mbetet një vatër e...

Lajme të tjera

Web TV