Video/ Treni e përplas disa herë, por i riu ia del të ngrihet sërish në këmbë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Në një video shihen pamje të frikshme teksa një burrë ngec poshtë një treni në lëvizje.

 

Një polic heroik fatmirësisht i shpëtoi jetën djalit në Bengalin Perëndimor të Indisë.

Sujoy Ghosh, 44, was trying to board the moving train when he slipped and got trapped underneath it in West Bengal, India

Dazed Sujoy Ghosh, 44 vjeç, po përpiqej të hipte në trenin që ishte në lëvizje por ai rrëshqiti duke rrezikuar kështu jetën e tij.

Pamjet dramatike CCTV u regjistruan në trenin Kharagpur-Asansol.

He was lodged perilously between the platform and the train when an alert police officer sprinted over. He is pictured pulling him out

Sujoy pësoi vetëm lëndime të lehta në kokë dhe këmbë dhe ai ndodhet në spital./Fjala.al/Burimi:DailyMail

Të fundit

A mund të rritet mëlçia në nyjet limfatike? Sfida e re e një startup-i

Përdorimi i nyjeve limfatike të pacientëve të gjallë si bioreaktorë të vegjël, pra mjedise në të cilat rriten sa...

Skandal në ‘Për’puthen’/ Buçi-Erikës: Për kokë të çunave po të them, o vari*****

Buçi, konkurrent i formatit ‘Për’puthen’ është çmendur nga kërcimi që Erika i ka bërë Muratit në emision. Kjo pasi Buçi është shoqëruar disa herë me...

Irani gati të sulmojë Izraelin, tension i lartë në Lindjen e Mesme

Një goditje nga Irani ndaj Izraelit është një kërcënim “real dhe i besueshëm”. Deklarata vjen nga Shtëpia e Bardhë teksa frika për një sulm të afërt...

Lufta në Ukrainë/ 399 zona banimi pa energji elektrike pas sulmeve ruse

Në Ukrainë, 399 zona banimi mbetën pa energji elektrike pas sulmveve më të fundit ruse. Kjo u njoftua nga kompania shtetërore Ukrenergo, duke shpjeguar...

“Nuk mbaj mend të ketë qenë ndonjë kërcimtar…”, Iliri Shaqiri nuk kursehet për Albi Nakon

Koreografi Ilir Shaqiri ishte i ftuar sot në “Cherry on Top” me Bora Zemanin, pas një shkëputje të shkurtër nga ekrani. Mes të tjerash, Ilir...

Lajme të tjera

Web TV