“Seksi më bën të ndjehem e gjallë,” la burrin për eksperienca të reja

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ajo la burrin e saj për të rivitalizuar jetën seksuale dhe për të rimarrë trupin e saj para se të vdiste.

Veprimi i saj erdhi pasi ajo u diagnostikua me kancerin e gjirit terminal të Fazës IV, në moshën 41 vjeç.

Molly, identiteti i vërtetë i së cilës u mbajt i fshehtë, u shpreh se seksi e bën të ndjehet më e gjallë dhe e shpërqendron nga sëmundja.

Ajo mendoi që ta vendoste emrin e saj në listën e beqarëve, në mënyrë që të provonte eksperienca të reja seksuale.

Molly shpjegoi se ajo dhe burri i saj luftuan me intimitetin fizik para diagnozës së parë të kancerit.

“Seksualisht, ne kishim vështirësi në martesën time përpara se të vinte kanceri. Unë kisha kaluar një kohë vërtet të gjatë duke e larguar atë për shkak të çështjeve të mia”- u shpreh ajo.

Para se të diagnostikohesha, isha në kërkim për të rimbushur jetën tonë seksuale. . . dhe më pas kanceri u shfaq. Seksi më bën të ndjehem e gjallë dhe është një shpërqendrim i madh nga të qenit e sëmurë”,- shtoi më tej 41-vjeçarja e sëmurë me kancer. Burimi: DailyMail

Të fundit

Amerikanët para një ripërballje Biden-Trump

Amerikanët janë përballë një përsëritjeje të zgjedhjeve presidenciale të vitit 2020. Sondazhet tregojnë një mungesë përkrahjeje për të dy kandidatët,...

Vrau babanë në bashkëpunim me motrën dhe vëllanë, Hysen Meta pranon krimin

Hysen Meta 25 vjeç ka pranuar se ka qenë qenë ekzekutori i babait të tij Pëllumb Meta në Durrës, ndërsa është ndihmuar nga motra dhe...

Të mundësh Ramën me bedelët e Metës!

Nga Dritan Hila Të ndodhur në një krizë ideore dhe morale dhe me probleme të mëdhaja personalitetesh në partinë e tij, Ilir Meta ka dalë...

“Dëshmoi se ekziston”, gazetari analizon protestën e Rithemelimit: Mungon qeverisja..

Gazetari Mentor Kikia, i ftuar në një studio televizive, ka komentuar protestën e Rithemelimit për të cilën u shpreh se ne si shoqëri nuk...

“Krimi i mirëmenduar”, policia: Vrasja e babait ndodhi më 10 shkurt

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me krimin e rëndë që u zbulua në Durrës, ku 50-vjeçari Pëllumb Meta u gjet i varrosur...

Lajme të tjera

Web TV