test

Goditja e parë e merkatos, Hakimi bashkohet sot me ekipin e Interit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Marokeni Ashraf Hakimi është goditja e parë e kësaj merkatoje për skuadrën e Interit dhe trajnerin Antonio Conte.

Ai ka zbarkuar ditën e sotmen në Milano dhe pas dreke ka realizuar edhe vizitat mjekësore të fundit përpara se të shkojë në selinë e Interit për të firmosur kontratën e 5-vjeçare prej 5 milionë eurosh në sezon.

Zikaltërit do të derdhin në arkat e Real Madridit 40 milionë euro plus 5 të tjera në formë bonusesh.

Trajneri Antonio Konte është i kënaqur me këtë nënshkrim, ndërsa operacioni blic i Bepe Marotës i ka sjellë në skuadër këmbëshpejtin e Bundesligës që ka shënuar 9 gola dhe ka dhënë 10 asiste.  Aktualisht mungon vetëm zyrtarizimi, por duket se çdo gjë është mbyllur.ka.ta/Fjala.al/

Të fundit

10% më të lartë se mesatarja, ja kush është shteti me refuzimin më të lartë të vizave

Sipas një studimi të Henley & Partners, Afrika përballet me normat më të larta të refuzimit të vizave për...

Samiti i Paqes për Ukrainën, Spiropali takohet në Zvicër me zv.Presidenten e SHBA-ve

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është takuar me Zv.Presidenten e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Kamala Harris. Takimi është zhvilluar në...

Trump me deklarata të forta ndaj Zelenskyt: Shitësi më i madh në histori

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky është "shitësi më i madh në histori. Sa herë që vjen në këtë vend ai largohet me 60 miliardë dollarë....

Udhëheqësit botërorë në Samitin e Paqes për Ukrainën që mbahet në Zvicër, ç’do ndodhë?

Udhëheqësit botërorë në samitin e paqes në Ukrainë që po mbahet në Zvicër, pritet të miratojnë një deklaratë që riafirmon integritetin territorial të Kievit. Më...

Sot Kurban Bajrami, Kryetarja e Kuvendit uron besimtarët: Sakrificën në emër të besimit

Kryetarja e parlamentit të Shqipërisë Lindita Nikolla ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit. Nikolla shprehet ndër të tjera që sakrificën në emër...

Lajme të tjera

Web TV