A mund ta gjeni insektin që e ka ngjyrën ndryshe nga të tjerët?

113 563 lexime

77,503FansaPëlqeje

Të fundit

Alarmi i ri/ Katër arsyet pse Covid-19 po merr jetën e të rinjve

Shqipëria vijon të paraqesë shifra alarmante për sa i përket numri të personave të infektuar me COVID-19, rasteve të...

Ndërron jetë mjeku i tretë, virusi po vret edhe të rinjtë

Humb betejën me COVID-19, mjeku i tretë në Shqipëri. Bëhet fjalë për mjekun pneumolog Anibal Byberi, 53-vjeç, i cili dy ditë më parë u...

Parashikimi i motit, e martë 4 gusht 2020

Gjatë orëve të para të ditës vendi ynë do të mbizotërohet nga vranësira të shpeshta ndërsa në veriperëndim të vendit do të ketë rrebeshe...

Horoskopi për sot, e martë 4 gusht 2020

Ky është horoskopi për ditën e martë 4 gusht 2020. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për...

Lajme të tjera

Web TV