Familja e deputetes së PS-së në zi, i ndërron jetë vëllai në moshë të re

113 563 lexime

77,346FansaPëlqeje

Ka ndërruar jetë në moshë të re Drini Bello, vëllai i deputetes së Partisë Socialiste, Vilma Bello.

Mësohet se ai ishte rreth moshës 50 vjeç, ndërkohë që prej kohësh vuante nga një sëmundje e rëndë, të cilën nuk arriti t’a mposhte dot.

Lajmin e ka bërë të ditur zëvendësministri i Mbrojtjes, Petro Koçi përmes një postimi në rrjetet sociale.

“Lamtumirë o njeri i rrallë! Lamtumirë Drini Bello!” shkruan Petro Koçi.

/En.Br./Fjala.al

Deputetja e PS-së, Vilma Bello

Postimi i Petro Koçit:

 

Të fundit

1982, kur Vera Grabocka akuzohej për “Modë të Huaj”

Pakujdesi, paaftësi, nepotizëm, shkelje të moralit komunist… Këto janë vetëm disa nga akuzat që kolegët i drejtonin njëri-tjetrit në...

Nuk ishte infarkt/ Ja e vërteta e vdekjes së 50-vjeçarit që tërhoqi zvarrë qenin

Javën e kaluar shkaktoi shumë polemika në rrjetet sociale për shkak se po tërhiqte zvarrë qenin e tij me makinë. Por vetëm disa ditë...

Komunikimi i të rriturve me fëmijët është baza ku ndërtohet edukimi

Nga Lira Gjika Edukimi është ai proçes njohje dhe të mësuari, që fëmija e realizon vetë nëpërmjet modeleve që mjedisi i ofron. Komunikimi i të...

Qëlloi me armë zjarri drejt tyre/ Policia vret një person në Kosovë

Një person është vrarë nga Policia e Kosovës mbrëmjen e sotme pas konfrontimit me këta të fundit. Ngjarja ka ndodhur në Prizren dhe mësohet...

Trump do ta shpallë kandidaten për Gjykatën Supreme më 26 shtator

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se do ta shpallë të nominuaren e tij për zëvendësimin e gjykatëses së ndjerë të Gjykatës...

Lajme të tjera

Web TV