Në Shqipëri apo jashtë, ku duan të studiojnë të rinjtë shqiptarë? Laj-Thaj

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit

Akuzohen për vrasjen e babait dhe të birit, SPAK komunikon zyrtarisht akuzat për Ardian dhe 5 të tjerë

Prokuroria e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit i ka komunikuar së fundmi zyrtarisht akuzën Ardian Çapjas dhe 5 personave...

Ja çfarë duhet të bëni që të humbisni peshë pa diet

Shpesh e gjejmë veten përballë dëshirës për të humbur disa kile pa dashur të bëjmë një dietë. Duke qenë se të mësuarit për të...

Abuzoi seksualisht për 6 vite me të miturën/ 17-vjeçarja denoncon xhaxhanë e saj

Një 50-vjeçar nga Selaniku i Greqisë dyshohet se abuzoi seksualisht me mbesën e tij të mitur. Rasti në fjalë, filloi të hetohet pasi e mitura...

Sistemi ultramodern i laboratorëve në QSUT/ Rama – Manastarliu: Do të shtrihet në të gjithë vendin

Në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza” është instaluar një teknologji e re me sistem ultramodern të laboratorëve të analizave. Lajmin e ka dhënë sot...

Ishin prekur nga “gripi i shpendëve”, asgjësohen 181 shpendë në Peqin

181 shpendë janë asgjësuar nga veterinerët në Peqin, pasi nga kontrollet ka rezultuar se ato janë të infektuara me “gripin e shpendëve”. Ata u...

Lajme të tjera

Web TV