Parashikimi i motit, 16 shtator 2020

113 563 lexime

77,342FansaPëlqeje

Ditën e sotme do të vijojë moti i kthjellët me vranësira të pakëta.

Era do të fryjë Juglindje-Veriperëndim 1-6 m/sek dhe përgjatë bregdetit përkohësisht deri 12 m/sek.

Valëzimi në det i forcës 2 deri 3 ballë./Jo.Be/Fjala.al

Të fundit

Kosova “shpëton” turizmin e Shqipërisë, në gusht përbënin 62% të hyrjeve

Shifrat zyrtare të lëvizjes së shtetasve tregojnë se 62% e të totalit të hyrjeve në vendin tonë në muajin...

Agron Duka paralajmëron Bashën: Le ta provojë të mos më fusë në listë

Kreu i Partisë Agrare, Agron Duka është shprehur se kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është i detyruar të bëjë koalicion me partinë e...

Si të evitoni thyerjen e penisit? Bëni kujdes me këto pozicione

Një nga frikërat e meshkujve gjatë seksit është frika e një penisi të thyer. Por çfarë është një penis i thyer? Brenda penisit ka dy...

Shifrat e larta të Covid-19, Parisi shpallet zonë “super e kuqe”

Parisi, kryeqyteti i Francës është përfshirë në listën e zonave “super të kuqe” për përhapjen e koronavirusit dhe rreziqet e infektimit. Sipas statistikave Covid-19 në...

Nga basketbolli deri tek striptizmi/ Ju prezantojmë me papagallin unik që bën gjithçka (Video)

Shpesh herë zgjuarsia e kafshëve i tejkalon pritshmëritë e njerëzve. Ka raste që kafshët kuptohen më mirë me njerëzit, sesa vetë këta të fundit...

Lajme të tjera

Web TV