Anastas Angjeli infektohet me koronavirus

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Sezoni mbaroi, ja si po i shijojnë pushimet yjet e futbollit (Foto)

Shumë prej yjeve të futbollit kanë nisur pushimet verore dhe pas përfundimit të sezonit futbollistik kanë zgjedhur destinacionet përkatëse...

Aksident i rëndë te mbikalimi i Saukut/ 5 makina bëhen ‘përshesh’ me njëra-tjetrën (Pamje nga ngjarja)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotem në vendin e quajtur rrethrrotullimi i Saukut, ku një kamion dhe 4 mjete të tjera...

“Drejtësia vonon por nuk harron”, Taulant Balla reagon pas dënimit me burgim të përjetshëm të kasapit të Ballkanit, Mladiç

Kryetari i Grupit Parlmentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka reaguar pas dënimit me burgim të përjetshëm të kasapit të Ballkanit Ratko Mladiç. Përmes një...

Spartak Ngjela nuk i reziston dot Bora Zemanit, komenti i tij në foton e moderatores bëhet viral

Që Bora Zemani është një nga moderatoret më të bukura dhe të dashura të ekranit shqiptar ajo dihet botërisht (siç do thoshte edhe Fation...

Nga gërvishtja e makinës te sherri që përfundoi në vrasje/ Kush është 36-vjeçari që kreu vrasjen në Peqin (Foto)

Janë bërë publike fotot e Leonard Bashaliut, 36-vjeçarit që dyshohet të jetë autori i vrasjes së 44-vjeçarit Ylber Xhahysa. Bashaliu përfundoi në prangat e policisë...

Lajme të tjera

Web TV