Dua ‘ndez’ sërish rrjetin, pozon me këmishën e zbërthyer

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka nxjerrë së fundmi në treg koleksionin e saj të ri me ‘Pepe Jeans’.

Në fotot teksa reklamon veshjen ajo shfaqet me një këmishë të bardhë të hapur, duke nxjerrë në pah format e saj. Krahas fotove të cilat lënë shumë pak vend për imagjinatë, këngëtarja shkruan “A e keni marrë veshjen tuaj të ‘Dua for Pepe’?”.

Këtë të premte Dua do të publikojë klipin e saj më të ri “Fever”, me këngëtaren e njohur belge, Angele./r.g/Fjala.al

Të fundit

Plas debati i ashpër mes Robertit dhe Albanos: Do t’a zbulosh sa burrë jam?

Robert Aliaj, pas hyrjes së tij në fermë ka krijuar debate me fermerët, një prej të cilëve është edhe...

Votoi rezolutën e Srebrenicës, Vuçiç reagon ashpër: Maqedonia e Veriut më goditi fort

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç tha se e kishte të vështirë të duronte faktin që Maqedonia votoi për rezolutën e Kombeve të Bashkuara për shpalljen...

Bëni gati shamitë, finalistët e ‘BBV’ do takohen sonte me këto persona

Surprizat për banorët finalistë të ‘Big Brother VIP Albania 3’ do të na bëjnë të lotojmë. Themi këtë, pasi burime për ‘Iconstyle’ bëjnë të...

Putin: Rusia duhet të jetë gjithmonë një hap përpara armikut

Rusia duhet të jetë gjithmonë një hap përpara armikut për të garantuar fitoren, tha këtë të shtunë presidenti rus Vladimir Putin, duke hapur një...

Breshëri i pabesueshëm në Torino vesh me akull qytetin në fund të majit

Torino në veri të Italisë u godit dje nga një stuhi e papritur breshëri që solli gjithashtu rreth 80 mm shi dhe veshi rrugët...

Lajme të tjera

Web TV