Zjarr tek ambientet e Piramidës në Tiranë, Policia jep detajet

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Një zjarr është raportuar të ketë ndodhur në ambientet e Piramidës në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:15, ku mësohet se ka pasur vetëm dëme materiale. Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit.

“Më datë 21.11.2020, rreth orës 18:15, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ka rënë zjarr në ambientet e Piramidës, ku ka vetëm dëme materiale. Shërbimet e zjarrfikëseve ndodhen në vendngjarje dhe bënë të mundur fikjen e zjarrit. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit”, njofton policia.

Pa.Va/Fjala.al

Të fundit

U dha injeksion vdekjeprurës pacientëve me Covid-19, Policia arreston mjekun

Policia gjermane ka hapur një rast hetimi në qytetin Essen, ku një mjek dyshohet se u ka injektuar dy...

Rama kërkon ndihmën e qytetarëve: Të shmangim një izolim të dytë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama u ka bërë thirrje qytetarëve që të kontribuojnë dhe të shmangin një mbyllje tjetër totale si ajo e pranverës...

Zjarr tek ambientet e Piramidës në Tiranë, Policia jep detajet

Një zjarr është raportuar të ketë ndodhur në ambientet e Piramidës në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:15, ku mësohet se ka pasur vetëm...

Fotot nga morgu i Tiranës/ Rama: Çnjerëzore të bësh politikë me inskenime fotografike dhe numrin e të vdekurve

Kryeministri Rama e cilësoi çnjerëzore dhe madje edhe përtej çdo pikëpamje demokratike dhe lufte për pushtet që të luash me të vdekurit. Rama i cilësoi...

Akuzat e Bashës/ Rama: Shpifje që më ndez gjakun, Të sharat tuaja më bëjnë më të fortë

Kryeministri Edi Rama u është përgjigjur akuzave të mbërritura nga ana e opozitës se 'po fshihen viktimat e COVID'. Rama tha se këto akuza vijnë...

Lajme të tjera

Web TV