Kryebashkiaku socialist humb nënën, i bën dedikimin e ndjerë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kryebashkiaku socialist i Lezhës, Pjerin Ndreu ka bërë të ditur lajmin e trishtë të humbjes së nënës së tij.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale ka bërë një njoftimin, duke vendosur një fjongo të zezë në foton e profilit të tij.

Mëngjesin e kësaj të shtune, kryebashkiaku socialist i Lezhës, Pjerin Ndreu, bëri me dije se ka humbur nënën e tij. Fillimisht ai postoi në “Facebook” një fjongo të zezë dhe më pas publikoi një fotografi ku shfaqej së bashku me nënën.

“Na thyve zemrat”, shkruan Ndreu, teksa njofton se për shkak të situatës së krijuar nga Covid pritja nuk do të bëhet në shtëpinë e tyre.

Të fundit


“Partia Socialiste në pushtet deri në 2030, edhe pa Ramën”

Kryeministri Edi Rama i ka bërë “gropën” Lulzim Bashës teksa ka folur për një projekt që PS-PD ta çojë LSI për skrap. Fernada Cenko Kryeministri Edi...

Nafta falas/ Kjo është skema, ja sa litra për hektar do të përfitojnë fermerët

Nga 56 litër për hektar deri 106 litër për hektar nafta pa taksë do të shpërndahet për fermerët që kanë mbjellë tokën me një...

Temperaturat rriten ne mesditë, parashikimi i motit për sot

Deri në mesditë moti paraqitet me alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare, ku më të dukshme vranësirat do jenë në zonat përgjatë kufirit Lindor. Por...

Lajme të tjera

Web TV