Andi në telashe, adashi nga Amerika kërkon ti rrëmbejë Tean/ Befason bukuroshja: Nuk jemi ende çift

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Djali i tretë që i është bashkuar emisionit Për’Puthen është Andi. 24 vjeçari është shqiptar i Kosovës por që ka lindur në Amerikë.

Andi shkaktoi shumë debate në emison, pasi u hodh direkt në sulm.

“Kam ardhur këtu për tre arsye. E para, e dua shumë Shqipërinë, prandaj erdha. E dyta, dua t’u tregoj çunave ca leksione për gocat dhe e treta dua të shoh se cila nga gocat do ma rrëmbejë zemrën. Tipi im është vajza shqiptare. Dua vajzë shqiptare. Dua që femra të më flasë shqip”, deklaroi djali i ri i emisionit.

Andi befasoi pasi tha se i pëlqente Tea dhe do bënte çdo gjë për t’i fituar zemrën. Në kundërpërgjigje, Tea edhe pse tha se nuk ishte ende çift, ajo vazhdon të dalë me Andin 1, i cili prej disa puntatash mungon në emision.

Pjesë nga biseda

Bora Zemani: Cilën nga vajzat pëlqen më shumë

Andi 2: Veçoj Anën edhe Tean.

Mevlani: Këto janë gati për t’u martuar.

Andi 2: Tea ka treguar disa pakënaqësi ndaj Andit. Nuk kam parë as puthje tek këta të dy. Nëse nuk shkojnë bashkë unë jam gati

Tea: Faleminderit! Ne nuk jemi akoma çift. Por kemi deklaruar se do të vazhdojmë bashkë.

Andi 2: Jam haker i zemrave të femrave

 

Të fundit

Infektohet me Covid-19 ministri i Mbrojtjes, ja si është gjendja e tij

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi ka rezultuar pozitiv me COVID-19, pas testimit. Lajmin e ka bërë të ditë vetë ministri...

Kobe, vogëlushi që akoma nuk di të flasë por është një shef i vërtetë (VIDEO)

“Gatimi është një mënyrë argëtimi për fëmijët dhe lumturi për të rriturit. Por gatimi me kujdes mbi të gjitha është një akt dashurie,” mishërimi...

Eleni Foureira tregon pse e mbajti të fshehtë origjinën shqiptare: Nuk pranohesha në shoqëri

Këngëtarja Eleni Foureira në një intervistë ka treguar se përse në fillimet e saj nuk ka treguar që ishte shqiptare. Ajo fillimisht ka thënë se...

U gjobit nga KQZ, Veliaj: Do ta apeloj! Kush shton 5 vila do të bëhet kryeministër, kush bën 5 shtëpi në ditë gjobitet

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka gjobitur sot kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj, me 825 mijë lekë të vjetra, lidhur me aktivitetet e tij politike. Ndërkaq,...

Capital T arrestohet nga policia, çfarë ka bërë reperi i njohur 

Reperi i njohur, Capital T i ka befasuar të gjithë fansat e tij në rrjetet sociale. Ai ka bërë të ditur se është arrestuar nga...

Lajme të tjera

Web TV