Infektohet me Covid-19 ambasadori Luigi Soreca/ Ja si është gjendja e tij shëndetësore

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ambasadori i Bashkimit Europian Luigi Soreca, ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Lajmi është bërë i ditur nga vetë ai në një postim në rrjetin social “Twitter”.

“Sot mora konfirmimin se jam pozitiv me Covid-19. Jam mirë me shëndet, ashtu si dhe familja ime”, shkruan ndër të tjera ai.

Të fundit

Profecitë e Baba Vanga për 2021/ Viti i vuajtjeve të mëdha, ‘një dragua i fortë do të mbërthejë njerëzimin’

Bota po lufton  këtë vit me pandeminë. Shumë i lidhin me tekstet dhe profecitë e Nostradamus, ka edhe nga...

3 shkolla të reja në “Astir”, Veliaj prezanton kandidatin Plarent Ndreca: Kundërshtarët na kanë vjedhur kohën

Nga Lagjja 14, e njohur ndryshe si “Astiri”, kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj prezantoi kandidatin për deputet, Plarent Ndreca, numri 20 në...

Balla në Papër: Qeveria Rama e ka kthyer Shqipërinë në një faktor të rëndësishëm në politikën e Ballkanit Perëndimor

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Elbasanit, Taulant Balla zhvilloi një takim me banorët e zonës së Paprit në Elbasan. Sa i përket...

Tragjike/ Përplaset kamioni me autobusin, humbin jetën 11 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kinën Lindore ku një kamion është përplasur me autobusin dhe si pasojë kanë humbur jetën 11 persona. Mediat...

Vajza e ish-deputetes: Puthjen e parë e kam dhënë 17-vjeç, jam e virgjër

Ada Deda është një ndër vajzat më të ndjekura dhe më të komentuara, përveçse është vajza e ish-deputetes shqiptare, Albina Deda  ajo është dhe...

Lajme të tjera

Web TV