‘Kritikat’ e Ramës në Gjirokastër: Po si s’na keni vënë një pikë ujë përpara, tamam gjirokastritshe

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Gjirokastër ku po zhvillon një takim me qytetarët, ndërkohë që të pranishëm janë dhe kryebashkiaku Flamur Golemi si dhe ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi.

Megjithatë nuk kanë munguar as batutat nga Rama i cili bëri një ‘kritikë’ për të pranishmit.

“Po si s’na keni vënë një ujë këtu përpara por e keni bërë tamam gjirokastritshe”, ka thënë ai.

Të fundit

‘Kritikat’ e Ramës në Gjirokastër: Po si s’na keni vënë një pikë ujë përpara, tamam gjirokastritshe

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Gjirokastër ku po zhvillon një takim me qytetarët, ndërkohë që të pranishëm janë dhe...

Bledi Çuçi rendit investimet: Turizmi aseti më i madh i Gjirokatrës për tu zhvilluar

Drejtuesi politik i PS-së në Qarkun e Gjirokastrës, Bledi Çuçi tha se turizmi është aseti më i madh që ky qark ka dhe ndaj...

Rama ironizon programin ekonomik të PD-së: Menu me pjata imagjinare!

Kryeministri Edi Rama në një intervistë nga Nivica e Tepelenës ka komentuar sërish programin ekonomik të Partisë Demokratike, që u prezantua pak ditë më...

Gjendet i mbytur një 50-vjeçar në Durrës!

Në Durrës një 50-vjeçar është gjetur në breg të detit i mbytur. Në njoftimin e policisë së Durrësit thuhet se viktima ende nuk është identifikuar...

Koalicionet parazgjedhore/ Përçarje brenda opozitës?! PDIU regjistrohet e vetme në KQZ

Kreu i demokratëve Lulzim Basha dhe ai i PDIU-s Shpëtim Idrizi do të zhvillojnë sot një takim në selinë blu, për të vendosur nëse...

Lajme të tjera

Web TV