U mbyt në Shkumbin/ Ky është 28-vjeçari që vuante nga depresioni

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Policia e Elbasanit ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me mbytjen e të riut në lumin e Shkumbinit. Ngjarja ndodhi në fshatin Jagodin.

Burime zyrtare bënë me dije se Eridjon Topi, 28 vjeç, banues në Elbasan, sipas deklarimeve te familjarëve dyshohet se vuante nga depresioni dhe se rreth 1 muaj ishte larguar nga banesa dhe nuk kanë pasur kontakt.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Të fundit

Detaje rrënqethëse/ 10-vjeçari në Shkodër lidhi litarin në betoniere dhe po bënte një lojë por iu shtrëngua në qafë

Detaje të reja janë zbuluar për ndarjen tragjike nga jeta të 10-vjeçarit Nasir Ymerit, i cili humbi jetën aksidentalisht...

Kuvendi miraton ngritjen e Komisionit Hetimor për “shkarkimin” e Metës me 98 vota pro

Parlamenti ka votuar pro për ngritjen e Komisionit Hetimor për “shkarkimin” e presidentit Meta. Ngritja e Komisionit u votua me 98 vota pro, 6 kundër...

Tentoi të kryente marrëdhënie me 13-vjeçaren, lihet në burg polici Kolë Kola

Gjykata e Lezhës ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për efektivin e policisë në Lezhë, Kol Kola. 62 vjeçari, Kola akuzohet për...

28 hetuesit e BKH marrin zyrtarisht detyrën javën e ardhshme/ SHBA: Do të çojnë përpara Reformën në Drejtësi

28 kandidatët për hetues të BKH kanë përfunduar me sukses muajin e parë të trajnimit bazë dhe duke filluar nga java tjetër do të...

Sulm në shkollë, nxënësja e klasës së gjashtë qëllon tre vetë në SHBA

Episodi më i fundit i të shtënave që trondit SHBA-në, ka në qendër të tij një 12 vjeçare. Vajza e klasës kishte marrë me vete...

Lajme të tjera

Web TV