E rëndë në Tiranë/ U rrëzua nga biçikleta, humb jetën pas 2 muajsh 17-vjeçari

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 17-vjeçar nga Tirana ka humbur jetën paraditen e djeshme, e martë 26 maj në spital.

Policia e Tiranës ka referuar rastin në prokurori për të zbuluar shkakun e vdekjes.

17-vjeçari M. Kashta në datën 31 mars është rrëzuar nga biçikleta dhe ka pësuar dëmtime.

Familjarët e kanë çuar në spital ku u trajtua për 2 javë nga mjekët. Më pas djali është dërguar në banesë ku sërish ka shfaqur shqetësime.

Të martën rreth orës 10 ai ka ndërruar jetë në spital.


Të fundit

“Murtaja e minjve” bën kërdinë në Australi, dy vjet luftë për t’iu rikthyer normalitetit

Australia është duke u përballur me një situatë të pazakontë sa i përket shtimit të beftë të numrit të...

E rëndë në Tiranë/ U rrëzua nga biçikleta, humb jetën pas 2 muajsh 17-vjeçari

Një 17-vjeçar nga Tirana ka humbur jetën paraditen e djeshme, e martë 26 maj në spital. Policia e Tiranës ka referuar rastin në prokurori për...

Ja në cilën datë do të votohet shkarkimi i presidentit Meta në parlament

Të premten, Komisioni Hetimor që ka marrë nën hetim Presidentin Ilir Meta dhe pritet t’i dërgojë Kuvendit raportin me propozimin e shkarkimit të Kreut...

Plagosja e 33-vjeçarit, shihni momentin e përplasjes mes dy grupeve. Çfarë filmuan kamerat e sigurisë? (Video)

Pamjet që shihni tregojnë momentin kur 33-vjeçari Iljaz Ismaili është plagosur. Ngjarja ndodhi katër ditë më parë në një lokal në fshatin Poshnje të...

Libri i Adolf Hitlerit do të botohet më 2 qershor, ja çmimi i tij

Një libër i lig, por thelbësor. Me këtë filozofi, Mein Kampf , vepra e Adolf Hitlerit, do të botohet më 2 qershor në Francë,...

Lajme të tjera

Web TV