“Nënë me tre fëmijë”/ Ja kush është pasagjerja që humbi jetën pas hedhjes nga autobusi

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kjo është Mimoza Kasa, 47-vjeç dhe nënë e tre fëmijëve u nda  nga jeta pasi ka rënë nga autobusi me të cilin po udhëtonte. Ngjarja u regjistrua mbrëmë në fshatin Tregan të Elbasanit.

Policia e Elbasanit sqaroi se  ka ndërruar jetë 47-vjeçarja M. K., e cila është rrëzuar nga mjeti, pasi shoferi ka kryer manovra të rrezikshme. Për pasojë, blutë e Elbasanit kanë arrestuar shoferin e autobusit, 49-vjeçarin D.P.

Njoftimi i policisë Elbasan:

“Arrestohet shtetasi D. P., 49 vjeç, banues në Elbasan, pasi në fshatin Tregan, Elbasan, duke drejtuar mjetin autobus ka kryer manovra të rrezikshme dhe për pasojë është rrëzuar nga autobusi pasagjerja shtetasja M. K., 47 vjeçe, banuese në fshatin Jagodinë, Elbasan, e cila për shkak të plagëve të marra ndërroi jetë në spital”, thuhet në njoftimin e policisë.


Të fundit

“Nënë me tre fëmijë”/ Ja kush është pasagjerja që humbi jetën pas hedhjes nga autobusi

Kjo është Mimoza Kasa, 47-vjeç dhe nënë e tre fëmijëve u nda  nga jeta pasi ka rënë nga autobusi me...

Është kënaqësia seksuale më e madhe jashtë martesës? Ja çfarë tregon raporti

Martesa nuk është ajo që ka qenë më parë. Për pjesën më të madhe të historisë njerëzore, martesa shihej si një rregullim ekonomik në...

Greqi, kapen mbi 23 kg heroinë, në pranga një shqiptari dhe një turk

Një shtetas shqiptar dhe një turk kanë përfunduar në pranga pasi atyre u është kapur mbi 23 kg heroinë, me origjinë nga Turqia, është...

Përgatitjet për qendrat shëndetësore verore/ Manastirliu: Teste të shpejta të Covid-19 për turistët

  Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka parë nga afër përgatitjet që po bëhen për hapjen e qendrave shëndetësore verore në 15...

Kapet jahti me 2.5 tonë drogë në Spanjë, arrestohet shqiptari

Policia spanjolle ka sekuestruar 2.5 tonë lëndë narkotike në një jaht, në Alicante, ndërkohë ka arrestuar dhe tre persona të dyshuar për përfshirje në...

Lajme të tjera

Web TV