Ja kush merr detyrën e kryeprokurorit të Elbasanit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kreshnik Ajazi ka marrë zyrtarisht sot detyrën e kryeprokurorit të Elbasanit.

Në mbledhjen e sotme, prezent kanë qenë drejtori i policisë së qarkut si dhe kreu i Këshillit të Lartë të Prokurorisë Gent Ibrahimi.

Ajazi u emërua në krye të kësaj prokurorie më 26 mars, ndërsa do të qëndrojë në këtë detyrë për një mandat 3-vjeçar.


Të fundit

Ja kush merr detyrën e kryeprokurorit të Elbasanit

Kreshnik Ajazi ka marrë zyrtarisht sot detyrën e kryeprokurorit të Elbasanit. Në mbledhjen e sotme, prezent kanë qenë drejtori i...

Vrasjet tronditën vendin/ Ardi Veliu paralajmëron për largim nga puna: Zero tolerancë

Zbardhet takimi që zhvilloi sot drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu me drejtorët Qendrorë e Vendorë dhe shefat e Komisariateve në vend. Parandalimi...

30 gratë më të bukura në të gjithë botën

Në këtë postim, ju do të gjeni listën e plotë të grave nga e gjithë bota që njihen ndërkombëtarisht për bukurinë e tyre mahnitëse...

Balluku takon homologun bullgar/ Ja projekti ambicioz

Shqipëria dhe Bullgaria synojnë zgjerimin e bashkëpunimit mes dy vendeve, veçanërisht për projektin ambicioz dhe mjaft të rëndësishëm të korridorit të 8-të. Ministria e Infrastrukturës...

Kuvendi miraton raportin e Komisionit Hetimor me 104 vota pro dhe 7 kundër

Me 104 vota pro 7 kundër dhe 2 abstenim Kuvendi miratoi raportin përfundimtar të komisionit hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta. Ndërkohë që...

Lajme të tjera

Web TV