Operohet Papa Françeskut, mjeku: Shkoi mirë por do të…

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Papa Françesku ka përfunduar me sukses operacionin në Spitalin Gemelli të Romës.

Operacioni në zorrën e trashë, ishte i planifikuar prej kohësh. Sipas mediave italiane, mjeku që ka operauar Atin e Shenjtë ka thënë se ndërhyrja ka shkuar mirë, ndërsa buletini mjekësor pritet të dalë mëngjesin e së hënës.

Sipas mediave italiane, Papa do të qëndrojë në spital të paktën 5 ditë.

Shtrimi në spital

Mediat italiane shkruajnë se Papa Françesku mbërriti në Spitalin Gemelli rreth orës 15”:00 pasdite, i shoqëruar nga shoferi dhe një bashkëpunëtor i ngushtë.

Kjo ndërhyrje sipas mediave është kryer në fshehtësi të plotë, e dijeni për këtë kanë pasur vetëm mjekët dhe vetë Papa.


Të fundit

Operohet Papa Françeskut, mjeku: Shkoi mirë por do të…

Papa Françesku ka përfunduar me sukses operacionin në Spitalin Gemelli të Romës. Operacioni në zorrën e trashë, ishte i planifikuar...

Shpërthimi i fuqishëm në detin Kaspik, dyshimet e para (Video)

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në detin Kaspik. Shpërthimi masiv është dëgjuar dhe parë në një rreze prej qindra kilometrash, ndërsa kamerat kanë...

Era Istrefi feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbushi këngëtarja

Këngëtarja sot feston ditëlindjen dhe natyrisht që mori urime të shumta. Ndërkohë edhe motra e saj, Nora i ka bërë një urim special përmes rrjeteve...

Ndahet nga jeta ish-zyrtari i njohur i Partisë Demokratike (Foto)

Ndërron jetë para kohe ish-zyrtari i njohur i Partisë Demokratike Alfons Muça. Lajmin e hidhur e bën me dije babai i të ndjerit në rrjetet...

Kapiteni i anijes që transportoi pilotin nga memoriali i Caroline: Vrasësi qeshte si të ishte në udhëtim

Kapiteni i anijes që transportoi pilotin Babis Anagnostopulos nga vendi ku mbahej përkujtimorja për të shoqen në GADA ku ai rrëfeu vrasjen para hetuesve...

Lajme të tjera

Web TV