E rëndë në MOTO3/ Ndërron jetë piloti 14-vjeçar pas aksidentit tragjik gjatë garës (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Piloti i MOTO3, Hugo Millan ka ndërruar jetë në moshën 14-vjeçare pas një aksidenti tragjik në MotorLand Aragon.

Adoleshenti po garonte në Kupën Europiane të Talenteve kur ra nga motori i tij 13 xhiro nga fundi.

Ai më pas u përplas aksidentalisht nga një tjetër pilot.

Millan mori trajtim urgjent në pistë, përpara se të transportohej me helikopter në spitalin e Zaragozës në Spanjë.

Por mjekët nuk ishin në gjendje ta shpëtonin atë ndërsa ai ndërroi jetë tragjikisht.


Të fundit

E rëndë në MOTO3/ Ndërron jetë piloti 14-vjeçar pas aksidentit tragjik gjatë garës (Video)

Piloti i MOTO3, Hugo Millan ka ndërruar jetë në moshën 14-vjeçare pas një aksidenti tragjik në MotorLand Aragon. Adoleshenti po...

Nën efektin e alkoolit, pa patenta dhe me shpejtësi të lartë, arrestohen 12 persona dhe pezullohen 47 leje drejtimi

Policia e Shtetit ka publikuar masat e ndërmarra gjatë 24 orëve të fundit, ndaj shoferëve që nuk respektojnë kodet e qarkullimit rrugor. Në njoftimin zyrtar,...

Përplasen dy makina në aksin Shengjin-Lezhë, plagosen dy pasagjere

Një aksident është regjistruar pak momente më parë në aksin rrugor Shëngjin-Lezhë. Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën në afërsi të një lokali. Si...

Aksidenti tragjik që u mori jetën 10 personave në Kroaci/ E hëna ditë zie në Kosovë në nder të viktimave

Të hënën Kosova do të mbajë zi, për viktimat e aksidentit tragjik të ndodhur ditën e sotme në Kroaci, ku një autobus i mbushur...

U konfirmua prezenca e variantit Delta, Ministria publikon shifrat e rasteve me Covid në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat e fundit sa i përket ecurisë së COVID-19 në vend. Gjatë 24 orëve të fundit, në vendin...

Lajme të tjera

Web TV