Turistja 20-vjeçare përdhunohet nga 4 grekë, ja çfarë pretendojnë burrat

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi.

Mediat e huaja shkruajnë se një turiste austriake, është përdhunuar në grup nga 4 vendas.

Mësohet se 20-vjeçarja është përdhunuar nga katër burra të moshës, 30, 28, 26 dhe 27 vjeç. E reja kishte shkuar vullnetarisht në shtëpinë e një 27-vjeçari, pa e ditur se aty ishin dhe miqtë të tij.

Ajo pretendon se katër grekët e kanë përdhunuar në grup. Por të rinjtë e arrestuar e kanë mohuar një gjë të tillë. Ata thonë se e kanë takuar për të kryer marrëdhënie seksuale me të, me vullnetin e saj të lirë.

 


Të fundit

Turistja 20-vjeçare përdhunohet nga 4 grekë, ja çfarë pretendojnë burrat

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi. Mediat e huaja shkruajnë se një turiste austriake, është përdhunuar në grup...

E rëndë/ Nëna 24-vjeçare i jep fund jetës në banesën e saj në Pogradec

Një ngjarje e rëndë është shënuar në fshatin Losnik të Pogradecit. Mësohet se një 24-vjeçare është vetëvarur në banesën e saj. Sipas policisë, Rexhina Dervishi, nënë e...

Dua Lipa “shkelqen” nga dashuria, ja dedikimi për partnerin

Dua dhe Anëar, një çift i dashuruar marrëzisht pas njëri-tjetrit. Kjo konfirmohet nga fakti se këngëtarja dhe modeli janë prej vitit 2019 në një...

Vajza e Trumpit me pushime në Mykonos, mahnit si një perëndeshë greke (Foto)

Vajza e ish presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump Tiffany ka zgjedhur Greqinë për të kaluar disa ditë pushimesh në këto ditë vere...

Beteja e fundit e Sali Berishës

Nga Ermal Mulosmani Sulmet e njëpasnjëshme, këmbëngulëse, të hapura e pa pikën e etikës diplomatike, përmes ambasadores Yuri Kim, ndaj liderit historik të PD-së, Sali...

Lajme të tjera

Web TV