Nevina Shtylla shuan kureshtjen e fansave, tregon se është në një lidhje

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Nevina Shtylla ka rrëfyer së fundmi emocionet e momentit të parë që është ngjitur në skenë.

Gjatë një bisede virtuale me ndjekësit në Instastory, modelja u pyet: “Si je ndjerë në momentin e parë që ke dalë para kamerave?”.

Nevina shkroi: “Shumë emocione. Rrahje të forta zemre. Dhe sigurisht që ajo çfarë thashë ishte tjetër për tjetër nga ajo çfarë kisha planifikuar fillimisht të thoja.

Kam qenë 15 vjeç dhe që atëherë më është dashur të punoj shumë, të dështoj e të provoj sërish, që të fitoj qetësinë që kam sot në skenë. Edhe pse emocionet janë më lehtësisht të kontrollueshme tani, ka ende vend për përmirësim”.

Nevina është shumë aktive në rrjete sociale dhe u përgjigjet shpesh pyetjeve të ndjekësve, përfshirë edhe ato për jetën e saj private.

Moderatorja tregoi se është në një lidhje dhe ndihet shumë e lumtur.


Të fundit

Nevina Shtylla shuan kureshtjen e fansave, tregon se është në një lidhje

Nevina Shtylla ka rrëfyer së fundmi emocionet e momentit të parë që është ngjitur në skenë. Gjatë një bisede virtuale...

Balzaku, ose “gjeniu që i ngjan çdokujt, dhe atij askush”

Nga SHPENDI TOPOLLAJ Janë fjalët e vetë atij, për të cilin po marr guximin të shkruaj. Nuk besoj se ka shqiptar që ka shkuar ndonjëherë në...

U vra në Vlorë me plumb në kokë, identifikohet i riu (Emri)

Identifikohet i riu që u vra në Babicë të Vlorës. Raportohet se viktima quhet Xhuljan Bullari. Mësohet se i riu është qëlluar me një plumb...

Radhë kilometrike në Kakavijë, pala greke vetëm me një sportel

Pranë pikës kufitare të Kakavijës, janë shënuar radhë të gjata në këtë fundjavë ndërsa vargu i automjeteve shkon mbi një kilometër. Qytetarët e kryesisht...

Rreth romanit “Fjala e fundit e Sokrat Bubës” të shkrimtarit të talentuar Thanas Medi

Nga Zhuljeta Grabocka Kam një ditë që e mbarova e mrekulluar romanin "Fjala e fundit e Sokrat Bubës". Edhe pse e mbarova po i kthehem...

Lajme të tjera

Web TV