Atentat me armë në Lushnje, Ja çfarë dyshohet

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një atentat ka ndodhur këtë mbrëmje në Lushnje. Dyshohet për një viktimë dhe një i plagosur. Autorët kanë qëlluar nga një makinë në ecje, ndërsa shënjestra ishte në lokal.


Të fundit

Atentat me armë në Lushnje, Ja çfarë dyshohet

Një atentat ka ndodhur këtë mbrëmje në Lushnje. Dyshohet për një viktimë dhe një i plagosur. Autorët kanë qëlluar...

Greqia i kërkon BE-së të mbështesë vendet pranë Afganistanit :Të shmangim valën e emigrantëve

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis i bëri thirrje BE-së të ndihmojë vendet fqinje të Afganistanit për të ndaluar një fluks të ri emigrantësh në Evropë...

Hapet tuneli i Skërficës në aksin Kardhiq-Delvinë/ Balluku: Janë kryer 65% e punimeve

Hapet tuneli i Skërficës në segmentin rrugor Kardhiq-Delvinë, që do të lidhë Gjirokastrën me Delvinën. Ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku tha se deri më tani...

Mbërrijnë në vend mbi 43 mijë doza Pfizer, Rama: Shfrytëzojeni muajin e hapur të vaksinimit

43,512 doza të vaksinës Pfizer kanë mbërritur mbrëmjen e sotme në aeroportin “Nënë Tereza”. Në total numri i vaksinave që kanë mbërritur në vendin tonë...

Aksident në aksin Levan-Vlorë, 3 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Levan-Vlorë. Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën në autostradën Pavarsia...

Lajme të tjera

Web TV