Aurela Hoxha mahnit fansat, ndan foton e ëmbël me të birin (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Pak muaj më parë Aurela Hoxha konfirmoi se solli në jetë fëmijën e saj të parë.

Modelja ndau mes shumë fotosh edhe disa momente me të voglin, duke i zbuluar me krenari botës se kishte sjellë në jetë një thesar.

Sot ajo ka zbuluar për herë të parë se kur ka lindur ekzaktësisht i vogli i saj. Alaron feston sot 3-mujorin e lindjes, që do të thotë se i vogli ka ardhur në jetë në 26 maj. Për këtë rast, Hoxha ka publikuar një foto shumë të ëmbël përkrah të birit.

“Gjithmonë bashkë! Gëzuar 3-mujorin jeta ime! Të dua Alaron!”, shkruan Aurela përkrah fotos.


Të fundit

Aurela Hoxha mahnit fansat, ndan foton e ëmbël me të birin (Foto)

Pak muaj më parë Aurela Hoxha konfirmoi se solli në jetë fëmijën e saj të parë. Modelja ndau mes shumë...

Shqiptarja dhunon rëndë burrin, i shkakton dëmtime në tru dhe e bën për spital

Policia e Kosovës ka arrestuar një grua në qytetin e Prizrenit për shkak se akuzohet se ka dhunuar fizikisht bashkëshortin e saj. Lidhur me këtë...

Ekzekutoi me plumb në kokë 25-vjeçarin, del para Gjykatës Bledar Selmanaj

Bledar Selmanaj, i cili akuzohet për vrasjen e 25-vjeçarit Xhuliano Bullari, ka mbërritur në Gjykatën e Shkallës së Parë të Vlorës. Gjyqtar i çështjes është...

Humb betejën me sëmundjen, ndahet nga jeta dirigjenti dhe ‘Mjeshtri i Madh’ Kujtim Alija

‘Mjeshtri i Madh”, dirigjenti, pedagogu dhe organizatori e palodhur, Kujtim Alija u nda sot nga jeta pas 1 viti betejë me sëmundjen. Dirigjenti Kujtim Alija...

“Do të na e paguani”, Biden paralajmëron hakmarrje pas sulmeve në Kabul

Joe Biden premtoi vazhdimin e operacioneve të evakuimit nga Afganistani pas shpërthimeve të fuqishme në aeroportin e Kabulit që i morën jetën 13 ushtarëve...

Lajme të tjera

Web TV