Tragjike në Elbasan, fëmija 6 vjeç bie nga ballkoni dhe humb jetën

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një fëmijë ka humbur jetën pasi ka rënë nga ballkoni në Elbasan. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 15:50, në lagjen “28 Nëntori ” të qytetit.

Sipas policisë, i mituri O.L., 6 vjeç, ka rënë nga ballkoni i banesës në katin e gjashtë dhe ka ndërruar jetë në spital.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe po punohet për dokumentimin e plotë të rrethanave.

Njoftimi i policisë:

Më datë 22.09.2021,rreth orës 15:50, në lagjen “28 Nëntori “, Elbasan, shtetasi O.L., 6 vjeç, ka rënë nga ballkoni i banesës ku jetonte nga kati 6 , dhe për pasojë ka humbur jetën në Spitalin Rajonal Elbasan.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Të fundit

Tragjike në Elbasan, fëmija 6 vjeç bie nga ballkoni dhe humb jetën

Një fëmijë ka humbur jetën pasi ka rënë nga ballkoni në Elbasan. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës...

“Mos fol për nënën time”/ Sherr gjatë konferencës për shtyp, boksierët përleshen me njëri-tjetrin (Video)

Dueli i 6 nëntorit mes boksierit meksikan Saul Canelo Alvarez dhe amerikanit Caleb Plant ka nisur më herët. Gjatë konferencës për shtyp që dy...

Tragjedi/ Rrëzohet një avion në Rusi, vdesin të gjithë anëtarët e bordit

Një avion transporti “Antonov An-26” u përplas pranë qytetit lindor të Kabarovskit në Rusi duke vrarë të gjithë anëtarët e bordit. Interfax bën me...

Vaksinimi i detyrueshëm në Australi/ Policia qëllon me plumba gome protestuesit që e kundërshtojnë

Zemërimi i qytetarëve të Melbourne në Australi kundër masave shtrënguese ndaj pandemisë së koronavirusit duket se po arrin në nivelet më të larta. Të lodhur...

Armë dhe drogë, policia arreston 44-vjeçarin në Belsh

Policia e Elbasanit ka arrestuar një 44-vjeçar nga fshati Dëshiran i Bashkisë Belsh, të cilit iu kapën armë zjarri dhe lëndë narkotike. Burime zyrtare...

Lajme të tjera

Web TV