Diell dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Sipas MeteoAlb: Qarkullimi i masave ajrore nga veri-verilindja e kontinentit do të diktojë mot të kthjellët dhe të freskët në vendin tonë. Here pas here do të shfaqen vranësira të lehta e kalimtare nëpër të gjithë territorin por më të theksuara vranësirat paraqiten në zonat malore. Ky stabilitet i atmosferës do të na shoqërojë edhe gjatë natës.

Temperaturat e ajrit do të vijojnë të ulen në mëngjes, por do të pësojnë rritje të lehtë në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 7°C deri në 26°C.

Era do të fryjë e lehtë me shpejtësi 28 km/h kryesisht nga drejtimi Lindor – Verilindor duke sjell në brigjet e detit Adriatik dhe Jon dallgëzim të ulët.


Të fundit

Diell dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot

Sipas MeteoAlb: Qarkullimi i masave ajrore nga veri-verilindja e kontinentit do të diktojë mot të kthjellët dhe të freskët...

PD në kaos/ Berisha merr bazën, Basha kupolën

Ish- kryeministri Sali Berisha ishte dje në qytetin e Shkodrës ku është pritur me shumë entuziazëm nga demokratët e kryqytetit verior. Krahasuar me takimet...

Horoskopi për ditën e sotme, 2 tetor 2021

Dashi Ju duhet të mësoheni me idenë që personat tuaj më të afërt ndërhyjnë në punët tuaja pak më shumë se sa ju do të...

E frikshme/ Mbyllet aeroporti në Gjermani, alarm për granatë brenda një valixheje

Një granatë dore u gjet në valixhen e një burri që udhëtonte nga Mynihu në Turqi, duke rezultuar në një operacion në shkallë të...

Lajme të tjera

Web TV