Habit Fifi, rrëfen arsyen e çuditshme pse e ka lënë i dashuri

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtarja Fifi prej ditësh është bërë pjesë e Big Brother VIP Albania.

Gjatë këtyre ditëve ajo ka zbuluar shumë më tepër se dihej rreth karakterit të saj si njeri dhe në raport me konkurentët e tjerë. Gjatë një bisede mjaft intime me futbollistin simpatik, Granit Cana, ajo ka rrëfyer arsyet e ndarjeve me të ish-të dashurit, të cilëve u ka kushtuar edhe këngë dhe dedikime publike.

“Unë nuk i besoj më meshkujve, ai tjetri që do hyjë në jetën time duhet të jetë shumë bindës.

Nuk besoj sepse e kam përjetuar vetë. Të japësh gjithçka për një njeri dhe të çohesh një ditë e të thuash: ‘Unë s’të kam dhënë shpresa’, ose vetëm shikon që … s’dua t’i jap vëmendje. Njësoj më ka ndodhur edhe me atë që isha para këtij, u nda me mua sepse nuk i pëlqente që qaja. U kujtua mbas 1 viti e gjysmë të më thoshte që unë qaja, më ankohej për gjendjen ekonomike, i paguaja borxhet.

Në të njëjtën kohë që u pajtua me mua kishte nisur një lidhje tjetër. Pastaj më bëri bllok, më merrte me numër privat. Vinte vetëm kur nuk ia hapte telefonin ajo”, u shpreh Fifi.


Të fundit

Habit Fifi, rrëfen arsyen e çuditshme pse e ka lënë i dashuri

Këngëtarja Fifi prej ditësh është bërë pjesë e Big Brother VIP Albania. Gjatë këtyre ditëve ajo ka zbuluar shumë më...

SIGAL UNIQA gjithmonë përkrah Kombëtares, edhe sot drejt ëndrrës “Katar 2022”

Ndeshja e mbrëmjes së sotme ndaj Polonisë është një finale e vërtetë. Një rezultat pozitiv, në rastin më fatlum një fitore, do ta afronte...

Balla për zgjatjen e Vettingut: S’kemi pazar me PD, politika të rrijë larg

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla në një prononcim për mediat para Kryesisë së Kuvendit ka mohuar të ashtuquajturin ‘pazar’ për kompromis...

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë Nano pret krerët e misioneve partnere

Kur ende nuk është mbyllur java e parë e punës në krye të uniformave blu, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano...

Gazetarët rikthehen në parlament pas më shumë se një viti

Konferenca e kryetarëve vendosi që prej seancës së të enjtes gazetarët do vendosen në lozhat e sallës së seancës plenare. Ka kaluar më shumë...

Lajme të tjera

Web TV