Vrasja në Peqin/ Prokuroria: Viktima është ekzekutuar me dy plumba

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Zbardhen detaje të reja nga vrasja e 45-vjeçarit në Peqin, trupi i pajetë i të cilit u gjet në afërsi të lumit Shkumbin.

Viktima ka dy plagë me armë zjarri, përkatësisht një pas shpinës dhe një anësore nga brinjët.

Nga të dhënat e para nga Prokuroria, 45-vjeçari dyshohet se është vrarë mëngjesin e kësaj të diele ose mbrëmjen e kaluar, por jo më herët.


Të fundit

Vrasja në Peqin/ Prokuroria: Viktima është ekzekutuar me dy plumba

Zbardhen detaje të reja nga vrasja e 45-vjeçarit në Peqin, trupi i pajetë i të cilit u gjet në...

RENEA aksion anti-drogë në Kukës, një person i arrestuar dhe një në kërkim (Video)

Një aksion blic është zhvilluar nga policia e Kukësit dhe forcat RENEA, duke çuar në pranga një person ndërsa një tjetër është shpallur në...

Nga 16 deri 21 vjeç, këta janë të rinjtë shqiptarë të zhdukur në Britaninë e Madhe

Teksa “tarifa” për të shkuar ilegalisht në Britaninë e Madhe ka shkuar deri në 20 mijë euro, duket se ky fenomen vijon ende tek...

“Kam makinë modeste”/ Kandidati për kryetar komune në Kosovë shkon të votojë me “Ferrari”

Rreth 1.9 milion qytetarë me të drejtë vote në Kosovë, mund të zgjedhin sot udhëheqjen e re të 38 komunave të vendit. Shumë njerëz kanë...

E dashuruar me Donaldin? Semi: Nuk lidhem me ish-partnerin e mikeshës time (Video)

Këngëtarja Semi Jaupaj dhe Donald Veshaj përfliten se mes tyre po lind një romancë në ‘Big Brother VIP’. Këto zëra i ka hedhur poshtë...

Lajme të tjera

Web TV