E rëndë në Turqi, mësuesi dhunon brutalisht nxënësin, publikohen pamjet (Video)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Opinioni në Turqi është shokuar pas publikimit të pamjeve, ku shihet një arsimtar i matematikës në një shkollë në Ortakioy të Aksaray-it duke goditur pamëshirshëm një nxënës.

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin, kur një arsimtare ndërhyn për ta shpëtuar nxënësin e gjorë, që rrihej brutalisht nga arsimtari në korridor të shkollës, transmeton Telegrafi.

Pas publikimit të pamjeve arsimtari është shkarkuar dhe ndaj tij pritet të fillojnë hetimet. E nga zhurma e madhe e shuplakave, arsimtarët e tjerë dalin në korridor për të parë se çfarë po ndodhë dhe për t’i dalë në ndihmë djaloshit.

Siç raportojnë mediat turke, ngjarja raportohet të ketë ndodhur më 14 dhjetor, kurse pamjet janë publikuar mbrëmë. Lidhur me këtë veprim kanë reaguar ashpër kolegët e arsimtarit të identifikuar si Ali Riza Y.

Të fundit

Luajti vetëm 15 minuta përballë Milanit, ja nota e Armando Brojës sipas ‘Transfermarkt’

155 minuta ka luajtur me Chelsea-n këtë sezon Armando Broja. Për të, 5 prezenca në kampionat për një total...

“Buka nuk ka shije si dikur”/ Mjekja që punon në bujqësi: I korr vetë arat e misrit

Bujqësia në Shqipëri është ndër sektorët më vital dhe që mund t'i japi shumë përfitime Shqipërisë, por që nuk shfrytëzohet dhe nuk punohet në...

“Sistemet tona rezistuan”, Xhaçka për sulmet kibernetike: Të dhënat s’u shkatërruan

Ministrja për Europën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka nga foltorja e Kuvendit deklaroi se sulmi kibernetik tentoi që të shkatërronte të dhëna shtetërore,...

Zgjedhjet/ Duka: Takimi me Berishën produktiv, duhet të flasim dhe me grupin e Alibeajt

Kreu i Partisë Agraro-Ambientaliste, Agron Duka ka folur për mediat jashtë selisë së Kuvendit, kur është ndalur edhe tek zgjedhjet lokale. Ai u shpreh pro...

Sot Ervis Martinaj mbush 40-vjeç, ku po e “feston” ditëlindjen “mbreti” i zhdukur?

Prej dy muajsh askush nuk di asgjë për fatin e tij, të paktën publikisht, por sot i konsideruari si “Mbreti i lojërave të fatit”,...

Lajme të tjera

Web TV