Askush nuk e vuri re! Në mënyrën e saj “sekrete”, Bora uroi Donaldin për ditëlindje

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dje ishte një ditë e shënuar për Donald Veshajn, i cili jo vetëm që festoi datëlindjen e 27, por publikoi edhe një këngë që brenda pak orëve tërhoqi vëmendjen e publikut, kryesisht për shkak të tekstit.

Ndërsa urimet për vëllezërit ishin të shumta, nuk ka munguar një urim as nga Bora. Ndonëse jo drejtpërdrejt, moderatorja duket se ka gjetur një mënyrë për të uruar Donaldin.

Kështu, në InstaStory-n e fundit të postuar në Instagram, bashkangjitur një video të sajën bardh e zi, Bora shkruan thjeshtë: Urime, urime!, shoqëruar edhe me një buzëqeshje. Urimet nuk mund të jenë tjetër vecse për Donaldin, për ditëlindjen, por edhe ndoshta për këngën e klipin e ri. Duke marrë parasysh se edhe në klip kishte vetëm ngjyra bardh e zi…

Dhe urimet janë bërë para momentit kur një foto shumë e përfolur e Donaldit me Beatrix, pas ‘Big Brother’, është duke qarkulluar në rrjet, kështu që le të themi që janë urime të sinqerta dhe jo në formë “thumbi”.

 

Të fundit

Rikthim me gol dhe largim mes duartokitjesh, ja nota e Brojës sipas “SofaScore”

Armando Broja u rikthye të luajë titullar pas shumë kohësh mungesë për shkak dëmtimi dhe udhëhoqi Chelsean drejt fitores...

VIDEO/ Chelsea rikthehet tek fitorja dhe mposht Fulhamin, shënon gol edhe Armando Broja

Chelsea bind në derbin e Londrës ndaj Fulham dhe rikthehet te fitorja në kampionat pas tre javëve. “Blutë” e Londrës diktuan ritmin e sfidë, ndërsa...

Po jep efekt Reforma në Drejtësi? Gjonaj: Pikë kthese për gjithë vendin

“Një gjë është e qartë unë e kam thënë dhe e kam stërthënë në fakt, por ka një gjë të qartë Partia Socialiste, mazhoranca,...

Parlamenti Evropian pritet ta miratojë një rezolutë për raportet Kosovë-Serbi

Parlamenti Evropian pritet ta miratojë një rezolutë të jashtëzakonshme për marrëdhëniet mes Kosovës dhe Serbisë më vonë këtë muaj, pas sulmit nga një grup...

DASH: S’e kemi verifikuar ende nëse ushtria serbe është tërhequr nga kufiri me Kosovën

Zëdhënësi i Departamentit të Shtetit të Shteteve të Bashkuara, Matthew Miller, ka theksuar se Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk kanë verifikuar ende tërheqjen...

Lajme të tjera

Web TV