Zarfet me para? Armina Mevlani flet rreth dasmës: Nuk i kemi numëruar ende

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Tre ditë pas dasmës me Shkëlzen Berishën, blogerja Armina Mevlani ka folur rreth ceremonisë martesore.

E pyetur nga gazetaret në emisionin “Goca dhe Gra” se sa para ka mbledhur, Armina tha se nuk i ka hapur ende zarfet.

“Kanë kaluar vetëm tri ditë dhe unë s’kam arritur akoma…Mirë që duhen hapur avash-avash edhe dhuratat, por nuk më latë kohë. Dasma të dielën, të hënën mora veten. Sot e mërkurë në emision, kur do t’i kisha hapur? Zarfet i kishim rregulluar të ishin në një kuti në hyrje. Ka pasur shumë forma bashkëpunimi”, u shpreh blogerja.


Të fundit

Sizmiologu i famshëm grek flet mbi tërmetet e fundit: Çfarë e pret rajonin

Sizmiologu kontravers grek Akis Tselentis ka bërë disa paralajmërime në lidhje me tërmetet e fundit në zonën e Evias...

Samiti i 6 dhjetorit në Tiranë/ Xhaçka: Flet për ndryshime madhore gjeopolitike të BE

“Fakti që Samiti BE-Ballkani Perëndimor do të mbahet në Tiranë, në rajonin e Ballkanit Perëndimor, flet për një sërë ndryshimesh madhore në kuptimin gjeopolitik...

Shqipëria lë pas vendet e botës, Rama: Rritja më e madhe e turizmit nga viti 2019

Kryeministri Edi Rama ka thënë se Shqiëpria është e para për rritjen e turizmit krahasuar me vitin 2019, kur filloi pandemia e COVID-19. Rama ka...

VIDEO/ Publikoi SMS me Neymar, Fero i jep fund martesës me Arbenitën?

Neymar ka krijuar një trend viral të TikTok të cilit së fundmi i është bashkuar edhe Arbnita Ismajli. Por gjat ëkëtij trendi modelja ka...

Me parulla komuniste dhe foton e Enver Hoxhës, nostalgjikët e diktatorit kryejnë homazhe

Shqipëria feston sot ditën e Çlirimit, teksa përkujtohen dëshmorët që kanë dhënë jetën për liri. Si çdo vit, nostalgjikët ndaj diktatorit Enver Hoxha kanë marrë...

Lajme të tjera

Web TV