Zyrtari ukrainas “uron” Putinin për ditëlindje me këngën e Marilyn Monroe (Video)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ministri ukrainase duket se po merr meritat për shpërthimin e urës së Krimesë këtë mëngjes, ose të paktën po shijon një fitore të përkohshme.

Sulmi vjen pasi zyrtarët ukrainas kërcënuan vazhdimisht se do të godasin urën.

Sekretari i Mbrojtjes Oleksiy Danilov postoi në Twitter imazhe të urës së bashku me një video të Marilyn Monroe duke kënduar ikonën e saj “Gëzuar ditëlindjen zoti President”.

Vladimir Putin festoi dje 70-vjetorin e lindjes.

Të fundit

Zhdukja e bletëve, kërcënim serioz për ekosistemin

Bashkimi Evropian ka bërë të ditur se është në përgatitje e sipër të një plani që ka të bëjë...

“Je ulli pa kokrra”, zihen dy kunatat: Je hasmi numër një, më ke ftohur zemrën

Pjesa e dytë e “Shihemi në Gjyq”, rubrikës së “E diela shqiptare” në Tv Klan ka nisur me tone të ashpra mes Marias dhe...

Ish-kryeministri izraelit: Putini premtoi se nuk do ta vriste Zelensky-in

Ish-Kryeministri i Izraelit Naftali Bennet, i cili shërbeu për pak kohë si ndërmjetës në fillim të sulmit rus në Ukrainë, thotë se Presidenti Vladimir...

Erdogan kërcënon vendet perëndimore që mbyllën konsullatat në Stamboll: Do e paguani!

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan, tha sot se vendet perëndimore do të paguajnë për mbylljen e përkohshme të konsullatës së tyre në Stamboll javën e kaluar...

Myrto Uzuni i pandalshëm me Granadën në LaLiga, kryeson bindshëm listën e golashënuesve

Sulmuesi i Shqipërisë, Myrto Uzuni, vazhdon të dhurojë spektakël me Granada-n. Bomberi kuqezi e gjeti përsëri rrugën e rrjetës në ndeshjen që ekipi i tij...

Lajme të tjera

Web TV