Arrestohet Don Xhoni, çfarë i ka ndodhur reperit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Reperi i njohur, Don Xhoni, është ndaluar nga Policia e Kosovës në autostradë mbrëmjen e djeshme.

Sipas mediave vendase, reperit i është gjetur një armë e llojit, pistoletë, për të cilën nuk kishte pasur leje. Më konkretisht, arma iu gjet në makinën e tij të tipit BMW.

Kjo nuk është hera e parë që Don Xhoni ka probleme me Policinë e Kosovës. Gjatë këtij viti, ai është ndaluar disa herë nga Policia për armëmbajtje pa leje.

Të fundit

-79°C, e sërish pritet ulje! Verilindja e SHBA-ve nën temperatura të ulëta kërcënuese

Pjesa verilindore e SHBA-ve është përfshirë këtë fundjavë nga temperatura në nivele të ulëta e të rrezikshme. Në pikën...

G-7, Evropa arrijnë marrëveshje për kufirin e çmimit të naftës ruse

Sekretarja amerikane e Thesarit, Janet Yellen tha të premten se vendet e industrializuara të Grupit të Shtatëshes po vendosin një çmim tavan për produktet...

Putin ka gati planin 2 të luftës/ Do të zgjasë deri në Pranverë, trupat në gatishmëri

Qindra mijëra trupa, tanke, sisteme të blinduara, antitank, robotikë dhe, në sfond, armë bërthamore taktike të gjeneratës së re po mobilizohen nga Moska në...

“Më fal xhaxhi…”, 21-vjeçari shqiptar grabit italianin nën kërcënimin e armës

Një 21 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi akuzohet se ka kryer një grabitje me armë në Firenze. Sipas mediave italiane, i...

Kejsi surprizon Stresin: Të mbështes edhe sikur çdokënd ta kesh kundër!

Ish partnerja e Stresit, Kejsi ka reaguar për herë të parë që prej hyrjes së Stresit në Big Brother Kosova. Ajo i ka uruar...

Lajme të tjera

Web TV